Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2022 11 07

Vatican News

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

2 min.

Popiežiaus maldos intencija lapkričiui: už kenčiančius vaikus

Melskimės už kenčiančius vaikus, ypač už neturinčius namų, našlaičius ir karo aukas. Tegul jiems būna užtikrinta galimybė gauti išsilavinimą ir jausti šeimos meilę.

„Milijonai berniukų ir mergaičių vis dar kenčia ir gyvena sąlygomis, labai panašiomis į vergovę. Tai nėra skaičiai: tai yra žmonės, turintys vardus, veidus ir Dievo jiems suteiktą tapatybę. Pernelyg dažnai užmirštame savo atsakomybę ir užmerkiame akis prieš šių vaikų, kurie neturi teisės žaisti, mokytis, svajoti, išnaudojimą. Jie net negali džiaugtis šeimos šiluma.

Kiekvienas atstumtas vaikas, paliktas šeimos, be mokslo, be sveikatos priežiūros, yra šauksmas! Šauksmas, kuris kyla į Dievą ir kaltina sistemą, kurią sukūrėme mes, suaugusieji. Mes visi esame kalti dėl kiekvieno apleisto vaiko. Negalime daugiau leisti, kad jie jaustųsi vieniši ir atstumti. Jie turi teisę į išsilavinimą ir šeimos meilę, turi teisę žinoti, kad Dievas jų neužmiršta“, – atkreipia dėmesį popiežius Pranciškus.

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite