Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Popiežius: jei myli artimą, pasiskiepyk!

Popiežius Pranciškus. Vatican News nuotrauka

Popiežius Pranciškus prisijungė prie Bažnyčios Lotynų Amerikoje kampanijos, kuria katalikai raginami skiepytis nuo COVID-19. Į žemyno tikinčiuosius kreipėsi keli didelį autoritetą turintys ganytojai. Kartu buvo perduotas ir Šventojo Tėvo raginimas skiepytis, nes vakcina – tai pagrindinis ir kartu paprasčiausias būdas šiais laikais padėti sau ir kitiems žmonėms.

„Broliškai prisijungiu prie šios vilties ir tikėjimo geresne ateitimi žinios“, – sakė Pranciškus. „Dievo ir daugelio žmonių dėka šiandien turime vakcinas, apsaugančias mus nuo COVID-19. Jos teikia vilties, kad pandemija bus įveikta. Reikia, kad vakcinos būtų visiems pasiekiamos ir kad visi bendradarbiautų.“

„Skiepydamiesi kompetentingų institucijų licencijuotomis vakcinomis liudijame meilę artimui. Meilę artimui liudijame ir padėdami kitiems tai padaryti. Tai meilė sau patiems, meilė savo šeimai ir draugams, meilė visiems žmonėms“, – sakė popiežius, primindamas, kad, kaip jis rašė savo enciklikose „Laudato si’“ ir „Fratelli tutti“, artimo meilė turi pasiekti ir socialinio bei politinio gyvenimo sferas. Mažais gestais visi turime prisidėti prie to, kad visuomenės gyvenimas būtų geresnis.

„Skiepijimasis yra paprastas, bet labai prasmingas būdas skatinti bendrąjį gėrį ir rūpintis vieni kitais, ypač pažeidžiamiausiais. Meldžiu Dievą, kad kiekvienas prisidėtų savo maža smiltele, savo mažu meilės gestu. Kad ir koks mažas jis būtų, meilė visada yra didelė. Prisidėkite mažais gestais prie geresnės ateities“, – sakė popiežius, ragindamas kuo greičiau pasiskiepyti.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite