Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Popiežius Pranciškus taisosi po operacijos

Popiežius Pranciškus
EPA nuotrauka

Sekmadienio vakarą popiežiui Pranciškui atlikta planinė operacija A. Gemelli ligoninėje. Šventajam Tėvui pritaikius bendrąją anesteziją buvo atlikta iš anksto suplanuota storosios žarnos operacija, prieš sekmadienio vidurnaktį pranešė Šventojo Sosto Spaudos salės direktorius.

Sekmadienio popietę popiežius vadovavo įprastai Vidudienio maldai Šv. Petro aikštėje, po evangelijos apmąstymo ir palaiminimo jis patvirtino, jog dalyvaus Tarptautinio eucharistinio kongreso Vengrijos sostinėje Budapešte uždaryme rugsėjo 12 dieną, vadovaus statio orbis šv. Mišioms ir po jų išvyks kelių dienų trukmės apaštališkajai kelionei į Slovakiją.

Sekmadienio popietę Spaudos salė išplatino pirmą jos direktoriaus pranešimą apie tai, jog popiežius tą pačią popietę išvyko į A. Gemelli ligoninę Romoje planinei žarnyno operacijai ir kad kitas pranešimas apie popiežiaus sveikatos padėtį bus paskelbtas atliktus operaciją. Kaip minėta, kitas pranešimas buvo išplatintas tą pačią dieną prieš  vidurnaktį, jame patikinta, kad popiežius sveiksta po operacijos.

Nors popiežių buvo rengiamasi operuoti, iš anksto apie tai nebuvo skelbiama, todėl Spaudos salės pranešimas buvo nelaukta žinia, sukėlusi didelį žiniasklaidos dėmesį. Pirmadienio rytą Romos vyskupija pranešime išsakė vyskupijos bendruomenės artumą savo vyskupui, popiežiui Pranciškui, išreiškė  tikinčiųjų meilę ir pagarbą šiuo jo ligos momentu.

„Visa ištikimoji Dievo tauta Romoje, visi jos piliečiai ir geros valios žmonės su nuoširdumu ir atjauta meldžia Viešpatį, kad savo pagalba ir malone palaikytų ir paguostų mūsų mylimąjį vyskupą pooperacinio gydymo laikotarpiu. Visa Romos tikinčiųjų bendruomenė nuoširdžiai linki savo vyskupui greitai pasveikti“, – sakoma Romos vyskupijos išplatintame komunikate.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Prisidėk prie išlikimo!

Jei „Bernardinai.lt“ norite skaityti ir rudenį, paremkite jau dabar.