Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 03 06

Vatican News

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Popiežius: tai ne karinė operacija, o žiaurus karas

„Vatican News“ nuotrauka

„Brangūs broliai ir seserys, Ukrainoje teka kraujo ir ašarų upės. Tai ne tik karinė operacija, bet ir karas, sėjantis mirtį, destrukciją ir kančią. Aukų skaičius auga, kaip ir bėgančių žmonių, ypač motinų ir vaikų, skaičius. Humanitarinės pagalbos poreikis šioje kankinamoje šalyje kas valandą smarkiai auga“, – sakė popiežius Pranciškus kovo 6 d. vidudienio maldos susitikime.

„Nuoširdžiai prašau iš tikrųjų užtikrinti humanitarinės pagalbos koridorių saugumą ir garantuoti bei palengvinti pagalbos patekimą į apgultus rajonus, kad būtų suteikta gyvybiškai svarbi pagalba mūsų broliams ir seserims, prispaustiems bombų ir baimės“, – tęsė jis.

„Dėkoju visiems, kurie priima pabėgėlius. Visų pirma prašau nutraukti ginkluotus išpuolius ir siekti, kad grįžtų derybos ir sveikas protas. Ir grįžtų pagarba tarptautinei teisei! – kalbėjo popiežius. – Taip pat norėčiau padėkoti žurnalistams, kurie rizikuodami savo gyvybe teikia informaciją: ačiū jums, broliai ir seserys, už jūsų tarnystę! Tarnystę, kuri leidžia mums būti arti tų žmonių tragedijos ir pamatyti karo žiaurumą. Ačiū jums, broliai ir seserys. Drauge melskimės už Ukrainą: aikštėje turime jos vėliavas. Kaip broliai kartu melskimės Dievo Motinai, Ukrainos Karalienei“, – kvietė Šventasis Tėvas pradėdamas „Sveika, Marija“ maldą.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite