Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 05 22

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Praktinio dvasingumo rekolekcijos „Nesmurtinis bendravimas ir Jėzus“

Pexels.com nuotrauka

Birželio 2–4 dienomis Guronių rekolekcijų namuose organizuojamos praktinio dvasingumo rekolekcijos – „Nesmurtinis bendravimas ir Jėzus“. Seminarą ves Dalia Verbylė SJE ir Johnas Gatheris.

Gyvenimas mums pateikia įvairiausių iššūkių. Kartais atrodo, kad kitiems yra lengviau, bet galiausiai suprantame, kad kančia – universali tiesa, kaip ir džiaugsmas, mūsų gyvenimą padarantis gražesnį. Todėl kyla klausimas, kaip būti su kančia ir su džiaugsmu, kaip išlaikyti atvirą širdį, ryšį su tikruoju savimi ir kitais.

Taigi rekolekcijose remsimės dviem dvasiniais šaltiniais, padedančiais mums gyventi harmoningiau pagal savo vertybes. Galime mokytis ir rinktis bendrauti vis atviresne širdimi tiek kalbėdami, tiek klausydamiesi, taip pat rasti įkvėpimo ir pagalbos Jėzaus mokyme bei gyvenime. Tad kviečiame kartu praktikuoti, kad suprastume, kaip kalba gali prisidėti prie mūsų dvasingumo puoselėjimo ar menkinimo. Praktikose susiesime nesmurtinį bendravimą su Jėzaus mokymu, kuris gali įkvėpti ir dvasiškai palydėti.

Trijų dienų rekolekcijose aiškinsimės, kaip baimė ir pasitikėjimas gyvena mumyse: ką reiškia asmeniškai atsukti kitą skruostą, garbingai ieškosime būdų, kuriais bendraujame dabar ir kaip gali pasikeisti bendravimas, atveriant savo širdį esamu momentu. Praktikuodami mokysimės, kaip visiškai būti su savimi ir kitais. Taip pat pristatysime mediacijos praktiką naudojant brandų garbingumą ir supratimą. Pasiūlysime įžvalgas, individualias ir grupines praktikas, diadas, mediacijas (tarpininkavimą), integracijos laiką, naudodami ir Guronių gamtą kaip dovaną.

Dalia Verbylė SJE. Asmeninio archyvo nuotrauka
Johnas Gatheris. Asmeninio archyvo nuotrauka

Į rekolekcijas kviečiami visi, norintys įgyti nesmurtinio bendravimo (NB) įgūdžių. Rekolekcijos vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių.

Rekolekcijų vieta: Guronių rekolekcijų namai, Kaišiadorių rajonas. Laikas: birželio 2 d. 10 val.–4 d. 17 val.

Prašome atvykti 9–9.30 val., kad galėtume pradėti visi kartu lygiai 10 val.

Reikalavimas dalyviams: turėti mažiausiai 2 dienų NB seminarų praktikos.

Rekolekcijos nebus įrašinėjamos, nes tai skirta mokytis per asmeninę patirtį ir sukurti saugią erdvę visiems. Registruokitės tik tokiu atveju, jei su tuo sutinkate.

Už seminarą prašome aukoti 188 eurus. Jei jaučiate finansinių iššūkių, prašome kreiptis į mus, Eucharistinio Jėzaus seseris, telefonu +370 614 43 252.  Jei norite palaikyti nesmurtinio bendravimo tarnystę Lietuvoje, galite aukoti daugiau. Auką pervesti: Dalia Verbylė, banko pavadinimas: Swedbank. Sąsk. nr. LT487300010075105128 (langelyje „kokiam tikslui“ prašome parašyti žodį „auka“).

Prašome registruotis čia iki gegužės 30 d.

Apie vedėjus. Dalia Verbylė SJE (Kaunas) – nesmurtinio bendravimo centro sertifikuota trenerė, domisi nesmurtinio bendravimo dvasingumu, santykiais, pagrįstais gailestingumu ir jo galia, NB mokymu(si), NB priemonių ruošimu, platinimu bei bendruomenės kūrimu Lietuvoje. Johnas Gatheris (Vokietija) – nesmurtinio bendravimo treneris, nesmurtinį bendravimą praktikuoja ir tyrinėja daugelį metų, ir jo interesas bei dėmesys sutelktas į priešo įvaizdžius, vidinių žaizdų, kolektyvinių traumų gydymą, bendruomenę ir sąmoningumą.

Eucharistinio Jėzaus seserų informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite