2020 09 04

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Radijas XFM kviečia į maratono trasą

XFM Radijo nuotrauka

Su šūkiu „Stipresni šiandien ir rytoj“ rugsėjo 7 d. naują sezoną pradeda radijas XFM.  Projektas, prasidėjęs nuo kelių žmonių širdyse užsidegusios kibirkštėlės muzikai, kuri neštų Gerąją žinią, kalbėtų apie tikrąsias žmogiškas vertybes, nuo rudens kviečia drauge su radijo komanda išbėgti į maratono trasą.

Radijo XFM generalinis direktorius Remigijus Jucevičius sako, kad ilgiausios distancijos tema buvo pasirinkta neatsitiktinai: „Mes siekiame klausytoją priartinti prie dangaus karalystės, tačiau kartu suprantame, kad kelias iki jos yra ilgas, tarytum primenantis maratoną.“  Radijo gyvenimui vadovas pasidžiaugė, kad ir naujojo sezono programų tinklelyje klausytojų laukia didelė laidų įvairovė; nuo giliausios prasmės ieškančių laidų, nagrinėjant krikščionybės įtaką visuomenei, iki pokalbių apie kultūrą, keliones ar maisto skanavimo patirtis.

Į maratono distanciją su XFM komanda šį rudenį išbėgs puikiai visiems pažįstama  televizijos laidų kūrėja Asta Stašaitytė su nauja autorine laida „Mano vardas – meilė“. Taip pat po ilgesnės pertraukos prie radijo prisijungia žinoma laidų vedėja Agnė Zacharevičienė, kuri pakaitomis su Ieva Girdvainiene rengs didelio klausytojų dėmesio sulaukusią laidą „Būk sveikas“. Ruduo – niūrus metas, tad tikimasi, kad nauja laida apie depresiją „Sielovados namai“ padės kiek kitaip pažvelgti ne tik šią ligą, bet ir paskatins  ieškoti sprendimų. Naujajame sezone prie mikrofono pulto prisės ir  radijo direktorius Remigijus Jucevičius, kuris kartu su teologu Henriku Žukausku kalbės apie dangų ir žemę. Taip pat naujajame radijo sezone klausytojai ir toliau girdės intelektualius pokalbius apie kiną laidoje „Kitas kadras“, doros lyderystės temas nagrinės „Lyderystės klubas“, santykius šeimoje aptars laidos „Kartu Saldu“ komanda. Iš viso daugiau nei dvi dešimtys laidų bei rubrikų.

Kaip ir anksčiau, didžiausio susidomėjimo sulaukusios temos teksto ir garso pavidalais bus pristatomos ir dienraščio Bernardinai.lt skaitytojams.

Šešerius gyvavimo metus skaičiuojantis krikščioniškas radijas XFM gali pasidžiaugti ne tik naujausia šiuolaikine krikščioniška muzika iš viso pasaulio, bet ir aktyviais radijo savanoriais, kurių dėka stiprėja programos turinys. XFM galite klausytis Vilniuje 104.7, Kaune 88.1, Klaipėdoje 91.4, Šiauliuose 102.1, Panevėžyje 106.9, Kėdainiuose 106.1, Biržuose 88.5 megahercų dažniais ir internetu www.xfm.lt.

Radijo XFM informacija 

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.