Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 05 05

Atwins.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

3 min.

Receptas, padėsiantis išsirinkti geriausią plaukų kaukę savo plaukams

Shutterstock.com nuotrauka

Plaukų stilistams tenka išgirsti daugybę istorijų, prasidedančių „pabandžiau draugės išgirtą plaukų kaukę, bet..“. Klausant tokių pasakojimų, plaukų grožio profesionalai nepavargsta stebėtis, iš kur kyla įsitikinimas, kad egzistuoja universalūs plaukų priežiūros produktai, kurie tobulai tinka visiems plaukams.

Prieš parinkdamas tinkamus produktus, plaukų stilistas remiasi ne savo asmenine patirtimi, o įvertina daugelį individualių aspektų – galvos odos būklę, plauko tekstūrą, įpročius bei kitus niuansus. Kaip tik todėl ieškant efektyvios plaukų kaukės verčiau pasikliauti profesionalų rekomendacijomis, o laiką su draugėmis skirti kitoms pokalbių temoms. Jeigu iki apsilankymo pas savo plaukų stilistą dar teks luktelėti, o plaukų grožiui atkurti būtina „greitoji pagalba“, rinkitės patikimo gamintojo plaukų kaukę ar net keletą jų.

Maisto produktų vieta virtuvėje, o ne ant galvos

Įsitikinimas, kad plaukus galima „pamaitinti“ tais pačiais produktais, kurie tinka ir skrandžiui sutinkamas vis rečiau. Vis tik, dar tenka išgirsti apie natūralias plaukų kaukes, pagamintas iš avokado, medaus, garstyčių, kiaušinio ar net alkoholio. Gana keista, kad modernaus gyvenimo būdo privalumais besinaudojantys žmonės plaukus bando palepinti senoviniais „receptais“. Naivu manyti, kad plaukai pasisavins maisto produktuose esančias medžiagas, naudojant juos išoriškai, tiesiog uždėjus ant galvos. Taip pat gana dažnai pamirštama, kad alergines reakcijas kur kas dažniau sukelia ne sintetiniai, o natūralūs kosmetikos ingredientai. Tiesiai ant plaukų tepant itin koncentruotus natūralius nuovirus galima sulaukti netikėtos alerginės reakcijos ar sudirgimų.

Šiais laikais plaukams tenka daug išbandymų – jie dažomi, balinami, džiovinami, tiesinami, o taip pat patiria ir miesto taršos daromą žalą. Kaip tik todėl priežiūrai tenka rinktis efektyvesnes priemones, kurios sujungia gamtos galias bei technologijų užtikrinamus privalumus. Techniškai apdirbus natūralias medžiagas pasiekiamas optimalus veikliųjų junginių molekulių dydis, taip užtikrinamas plaukų kaukės efektyvumas bei saugumas.

„Nook“ dėmesio centre natūralumo ir technologijų balansas

Balansas, tvarumas ir saugumas darosi vis svarbesni ne tik plaukų puoselėjimu besidomintiems klientams, bet ir atsakingiems prekių ženklams. Italų gamintojas „Nook“ atsisakė manipuliacijų sąvoka „natūralumas“, nes sau kelia uždavinį kurti plaukų priežiūros priemones, kuriose būtų išlaikomas balansas tarp technologinių galimybių ir pagarbos klientui bei gamtai. Inovatyvių technologijų ir gamtos padovanotų išgrynintų veikliųjų medžiagų subalansuota dermė – neabejotinai svarbiausias „Nook“ produktų skiriamasis bruožas, užtikrinantis ir jų efektyvumą.

Shutterstock.com nuotrauka
Shutterstock.com nuotrauka

Tvariu požiūriu „Nook“ vadovaujasi kiekviename gamybos etape – nuo žaliavos įsigijimo iki produktų pakuočių. Produkto kokybė prasideda nuo ingredientų kokybės, todėl kompanija produktus įsigyja tik iš biodinaminių ūkių. Kuriant kiekvieno produkto formulę, siekiama ne tik maksimalaus efektyvumo, bet ir galvojama, kaip nuskalautos priemonės likučiai paveiks aplinką, kai su nuotekomis pateks į gamtą. Dėmesingumas tvariems sprendimams lėmė ir pasirinkimą prioritetą teikti didesnės koncentracijos formulėms, taip kompleksiškai mažinant taršą, mat skalsiau naudojant priemonę, prireiks mažiau vandens jos nuskalavimui, sumažės ir gaminių transportavimą lydintys taršos pėdsakai. Beje, „Nook“ pakuotėms renkasi tik 100 proc. perdirbtą plastiką ir etiketes. Visa „Nook“ produkcija yra patikrinta dėl nikelio, chromo, kobalto pėdsakų, tad ją galima drąsiai naudoti visai šeimai.

Nuvargintiems plaukams dvi plaukų kaukės geriau nei viena

Kai plaukams reikia „greitosios pagalbos“ plaukų grožio specialistai siūlo išbandyti itin veiksmingą dviejų plaukų kaukių kompleksą. Pažeistus, besišiaušiančius plaukus atgaivins „Nook“ WONDERFUL ir „Nook“ DISCIPLINE plaukų kaukių duetas.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite