Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

Naudojimosi taisyklės

Interneto dienraštyje Bernardinai.lt publikuojamas originalus ar partnerių turinys negali būti perpublikuojamas, kopijuojamas dalimis ar visas, ar kitaip naudojamas, negavus raštiško sutikimo iš Bernardinai.lt administracijos. Dėl tokio leidimo maloniai prašome kreiptis adresu: [email protected] .

Dienraščio lankytojai gali be jokių apribojimų naršyti mūsų dienraštyje, komentuoti FB paskyroje, teikti komentarus ar pastabas visomis formomis, jei tik jos neprieštarauja LR įstatymams.

Slapukai ir jų naudojimas

Svetainėje naudojami slapukai – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

Mes naudojame pirmosios šalies slapukus – tai lankomos svetainės sukuriami slapukai. Juose išsaugotą informaciją gali perskaityti bernardinai.lt interneto svetainė. Interneto svetainėje taip pat gali būti naudojamasi išorės paslaugomis (pvz., komercinė ir socialinė reklama), kurios taip pat sukuria savo slapukus – tai yra trečiosios šalies slapukai.

Slapukų paskirtis – suteikti svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis, aip pat gali būti naudojami anoniminei naršymo mūsų svetainėse statistikai rinkti.

Daugiau informacijos galite rasti viešosios įstaigos „Bernardinai.lt” Privatumo politikoje.

 

 

 

 

 

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu