2020 10 14

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Rekolekcijos „Dvasinė kova II. Pagundos dykumoje. Kaip gintis prieš blogį?“ spalio 23-25 d.

Unsplash.com nuotrauka

Dvasinė kova – neatimama krikščionio gyvenimo dalis. Piktoji dvasia naudojasi konkrečiomis priemonėmis, kad mus gundytų, apgaudinėtų ir priverstų nusidėti, todėl turime imtis konkrečių veiksmų nuo jos apsiginti. Iš Viešpaties Jėzaus, gundomo dykumoje, mokysimės, kaip atpažinti piktosios dvasios apgaulingą veikimą ir nugalėti jos atakas. Taip pat išmoksime praktinių būdų, kaip nepasiduoti abejonėms, apatijai ir įveikti įkyrias mintis. Rekolekcijų metu kalbėsime apie pasiaukojimo svarbą, Dievo žodžio galią, pagundą nepasitikėti Dievo meile, Dievo tylėjimą; vieną iš velnio mėgstamiausių įrankių – nerimą, ko velnias labiausiai bijo, ar jis gali būti naudingas žmogui.

Lektorius – t. Mateuszas Stachowskis, OFM Conv. Pranciškonų vienuolyno Ostrudoje, Lenkijoje, sielovadininkas, dvasinis vadovas, egzorcistas, Šv. Maksimilijono Kolbės provincijos Gdanske spaudos atstovas, pranciškonų internetinės televizijos kūrėjas.

Rekolekcijos vyks Vilniuje, Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1). Penkt. 18.00 – 20.30, Šešt. 9.30 – 19.00, Sekm. 9.30 – 14.00

Rekolekcijos vyks lenkų kalba, užsiėmimai bus verčiami į lietuvių kalbą.

Dalyvio auka – 30 eurų (be pietų 25 eurai)

Informacija ir registracija: tel. 8 647 32833 arba el. paštu info@vilniauskdc.eu