Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 01 29

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Rekolekcijos „Dvasinė kova. Mąstau, vadinasi… esu gundomas“

Pexels.com nuotrauka

2023 m. vasario 10–12 dienomis organizuojamos rekolekcijos „Dvasinė kova. Mąstau, vadinasi... esu gundomas“.

Rekolekcijas ves t. Mateuszas Stachowskis OFM Conv. – pranciškonų vienuolyno Ostrudoje (Lenkija) sielovadininkas, Šv. Maksimiljono Kolbės provincijos Gdanske spaudos atstovas, pranciškonų internetinės televizijos „Franciszkanie TV“ kūrėjas, nuo 2013 m. – egzorcistas, tarnaujantis Vilniuje ir Varmijos arkivyskupijoje.

Šios rekolekcijos yra apie dvasinę kovą, kitaip tariant, kasdienius išbandymus. Tai nedidelis vadovas po dvasinį pasaulį, esantį tarp mūsų. Mes daug ką žinome, esame įvairių sričių specialistai ir praktikai, tačiau dvasinius dalykus pažįstame vis dar labai menkai. Kai mus aplanko dvasinė kančia, tampame bejėgiai. Viešpats kviečia mus į santykį, trunkantį visą amžinybę. Verta mokytis, kaip atrasti Jo balsą, kaip Jį atpažinti, kaip nesileisti apgaunamam priešo, kuris dieną ir naktį nori mus atitraukti nuo Dievo ir kaip riaumojantis liūtas slankioja aplinkui ieškodamas, ką praryti.

Pirmoje ciklo „Dvasinė kova. Mąstau, vadinasi, esu… gundomas“ dalyje susipažinsime su Katalikų Bažnyčios dėstoma demonologija, o svarbiausia (apmąstydami Pradžios knygos 3-iąjį skyrių) – sužinosime, kokiais metodais gundytojas gudriai suvedžiojo Ievą ir panašiai bandys atitraukti mus nuo Dievo. Mokysimės pažinti mūsų išganymo priešo technikas, kad taptume sąmoningais krikščionimis ir Šventosios Dvasios galia galėtume įveikti pagundas.

„Dvasinė kova“ – tai rekolekcijų ciklas iš keturių dalių. Pirmojoje dalyje kalbama apie piktosios dvasios veikimo būdus. Antrojoje – apie tai, kaip apsisaugoti nuo piktosios dvasios išpuolių. Trečiojoje žvelgsime į Švenčiausiąją Motiną ir jos dvasines kovas (kaip ji įveikė demono atakas). Ketvirtojoje mažiau dėmesio skiriama velnio veikimui, daugiau atskleidžiami mūsų širdyse veikiantys mechanizmai, galintys atitraukti mus nuo Dievo.

Rekolekcijos vyks Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1) vasario 10 d., penktadienį, 18.00–20.30 val., vasario 11 d., šeštadienį, 09.30–18.00 val. ir vasario 12 d., sekmadienį, 09.30–14.00 val.

Rekolekcijos vyks lenkų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą.

Dalyvio auka – 30 Eur.

Informacija ir registracija tel. 8 647 32 833, e. paštu [email protected]

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite