Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 01 06

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Savaitgalio rekolekcijos „Sutuoktinių susitikimai“

Unsplash.com nuotrauka

Savaitgalio rekolekcijos „Sutuoktinių susitikimai“, kurios vyks 2023 m. vasario 10–12 d. Pavilnyje, yra skirtos sutuoktinių poroms. Paprastai jose dalyvauja apie 10–15 sutuoktinių porų. Dalyvių amžius ir santuokos stažas neribojamas.

Taip pat savaitgaliuose gali dalyvauti kunigai, seserys ir broliai vienuoliai, seminaristai. Jie dirba pagal atskirą programą.

„Sutuoktinių susitikimų“ programą veda 3–4 sutuoktinių poros ir kunigas. Ši komanda savo liudijimais padeda dalyvaujantiesiems apmąstyti tarpusavio ryšį, naujai išgyventi tarpusavio dialogą ir suvokti Dievo planą santuokai.

Padrąsinimas droviesiems: dalyviams nereikia viešai kalbėti, dalytis patirtimi.

Šiuo laiku pasirūpinkite namuose likusių mažamečių vaikų priežiūra – savaitgalio programa skirta tik sutuoktinių poroms.

Rekolekcijos prasideda penktadienį 18 val., tęsiasi visą šeštadienį ir baigiasi sekmadienį apie 14 val. Prasminga dalyvauti tik visoje savaitgalio programoje.

Jei iš anksto numatote, kad vėluosite ar privalėsite išvykti anksčiau – verčiau atidėkite dalyvavimą kitam kartui, kad išklausytumėte visą programą.

Dalyviai prašomi padengti rekolekcijų sąnaudas. Orientacinė savaitgalio kaina porai 2023 m. – 170 Eur. Jei lėšų trūkumas yra vienintelė kliūtis dalyvauti rekolekcijose – rašykite, stengsimės padėti. „Sutuoktinių susitikimai“ yra ne pelno siekianti organizacija, išlaikoma dalyvių ir rėmėjų lėšomis. Visi rekolekcijų vedėjai dirba neatlygintinai.

Registracija čia.

Daugiau informacijos Sutuoktiniususitikimai.lt.

Asociacijos „Sutuoktinių susitikimai“ informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite