2020 11 04

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Scanorama“ startuos kino teatruose, o nuo savaitgalio kelsis į namus

Festivalio plakatas.

Europos šalių kino forumas „Scanorama“, atsižvelgdama į rytoj planuojamą pristatyti naujausią LR Vyriausybės nutarimą, kuriuo nuo lapkričio 7 d. bus draudžiama kino teatrų veikla, festivalį pilna koja perkelia į virtualią erdvę – specialiai tam sukurtą virtualią kino platformą kinas.scanorama.lt.

Iki lapkričio 6 d. „Scanoramos“ filmai, pagal šiuo metu egzistuojantį tinklelį, bus prieinami žiūrovams kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, taip pat Vilniuje įvyks ir festivalio atidarymo renginys, kuris numatytas lapkričio 4 d. Festivalio organizatoriai planuoja festivalį pratęsti iki lapkričio 22 d., kad žiūrovams sudarytų galimybę kuo daugiau filmų išvysti internetu.

NUO LAPKRIČIO 6 D. VISI FILMAI KELIASI Į VIRTUALIĄ KINO PLATFORMĄ

„Scanoramos“ kino platformoje kinas.scanorama.lt šiuo metu jau galima įsigyti bilietų į dalį festivalio filmų, tačiau platformoje filmų sąrašas dar prasiplės. Pirmas filmų papildymas planuojamas lapkričio 7 dieną, šeštadienį. Apie kitus artėjančius filmų perkėlimus į virtualiąją erdvę organizatoriai informuos atskirai.

Kino platformoje:

– filmus žiūrėti bus galima užsiregistravus ir atlikus mokėjimą internetu;

– bilietus į filmus bus galima nusipirkti dar iki festivalio pradžios ir jo metu, o peržiūrėti – viso festivalio metu bet kuriuo žiūrovams patogiu laiku;

– platformoje didelės dalies filmų peržiūrų skaičius bus ribojamas iki 500 peržiūrų, tad raginame bilietus į patinkančius filmus įsigyti kuo anksčiau.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Visų filmų, kuriuos galima pamatyti tik internetu, sąrašą rasite čia.

Filmų, prieinamų ir internetu, ir kino salėse sąrašą rasite čia.

Apie filmus, kurie artimiausiu metu bus perkelti į platformą, reguliariai informuosime „Scanoramos“ interneto svetainėje ir Facebook.

Visus aktualius klausimus apie filmų žiūrėjimą kino platformoje rasite čia.

BILIETŲ GRĄŽINIMAS

Visus žiūrovus, įsigijusius bilietus į kino teatrų seansus, dėl bilietų grąžinimo ir pinigų atgavimo turėtų kreiptis kino teatrų bendraisiais kontaktais. Bilietų pardavimas stabdomas nuo lapkričio 7 d. (šeštadienio), penktadienį seansai dar vyks:

„Forum Cinemas“: pildant formą čia.

„Pasaka“: [email protected]

„Skalvija“: [email protected]

„Kino Deli“: [email protected]