Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2020 11 04

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Scanorama“ startuos kino teatruose, o nuo savaitgalio kelsis į namus

Festivalio plakatas.

Europos šalių kino forumas „Scanorama“, atsižvelgdama į rytoj planuojamą pristatyti naujausią LR Vyriausybės nutarimą, kuriuo nuo lapkričio 7 d. bus draudžiama kino teatrų veikla, festivalį pilna koja perkelia į virtualią erdvę – specialiai tam sukurtą virtualią kino platformą kinas.scanorama.lt.

Iki lapkričio 6 d. „Scanoramos“ filmai, pagal šiuo metu egzistuojantį tinklelį, bus prieinami žiūrovams kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, taip pat Vilniuje įvyks ir festivalio atidarymo renginys, kuris numatytas lapkričio 4 d. Festivalio organizatoriai planuoja festivalį pratęsti iki lapkričio 22 d., kad žiūrovams sudarytų galimybę kuo daugiau filmų išvysti internetu.

NUO LAPKRIČIO 6 D. VISI FILMAI KELIASI Į VIRTUALIĄ KINO PLATFORMĄ

„Scanoramos“ kino platformoje kinas.scanorama.lt šiuo metu jau galima įsigyti bilietų į dalį festivalio filmų, tačiau platformoje filmų sąrašas dar prasiplės. Pirmas filmų papildymas planuojamas lapkričio 7 dieną, šeštadienį. Apie kitus artėjančius filmų perkėlimus į virtualiąją erdvę organizatoriai informuos atskirai.

Kino platformoje:

– filmus žiūrėti bus galima užsiregistravus ir atlikus mokėjimą internetu;

– bilietus į filmus bus galima nusipirkti dar iki festivalio pradžios ir jo metu, o peržiūrėti – viso festivalio metu bet kuriuo žiūrovams patogiu laiku;

– platformoje didelės dalies filmų peržiūrų skaičius bus ribojamas iki 500 peržiūrų, tad raginame bilietus į patinkančius filmus įsigyti kuo anksčiau.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Visų filmų, kuriuos galima pamatyti tik internetu, sąrašą rasite čia.

Filmų, prieinamų ir internetu, ir kino salėse sąrašą rasite čia.

Apie filmus, kurie artimiausiu metu bus perkelti į platformą, reguliariai informuosime „Scanoramos“ interneto svetainėje ir Facebook.

Visus aktualius klausimus apie filmų žiūrėjimą kino platformoje rasite čia.

BILIETŲ GRĄŽINIMAS

Visus žiūrovus, įsigijusius bilietus į kino teatrų seansus, dėl bilietų grąžinimo ir pinigų atgavimo turėtų kreiptis kino teatrų bendraisiais kontaktais. Bilietų pardavimas stabdomas nuo lapkričio 7 d. (šeštadienio), penktadienį seansai dar vyks:

„Forum Cinemas“: pildant formą čia.

„Pasaka“: [email protected]

„Skalvija“: [email protected]

„Kino Deli“: [email protected]

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite