Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

5 min.

„Šeima Dievo Žodžio šviesoje“. Antroji popiežiaus žinia sutuoktiniams

Pexels.com nuotrauka

Popiežius Pranciškus ragina šeimas keliauti kartu kasdienybėje. Ypač esame kviečiami neužsidaryti iškilus sunkumams. Jei jų kyla, kreipkitės į artimiausią šeimos centrą, parapiją – darbuotojai jums padės arba nukreips pas tuos, kurie galėtų suteikti pagalbą geriau.

Šiais Šeimos metais Pranciškus pažadėjo paskelbti 10 vaizdo įrašų, kurie bus skirti kiekvienai šeimai. Atidžiai juos peržiūrėjus ir perskaičius lydinčią medžiagą, atrasite, kad popiežius šeimas kviečia paprastam, bet būtinam dalykui – gilesniems pokalbiams. Pirmasis vaizdo įrašas ir gidas – čia.

Kviečiame susipažinti su antruoju vaizdo įrašu „Šeima Dievo Žodžio šviesoje“:

Šiam įrašui skirtas antrasis gidas. Jame rasite keturias temas, nuostabias maldas ir pokalbius klausimams. Kartą savaitėje paskirkite valandėlę neskubriam pokalbiui poroje. Atsakykite tik į vieną klausimą – tikrai apsimokės:

  • Atsiverskite ir kartu peržvelkite vestuvių albumą. Prisiminkite, kas paskatino jus įsimylėti būsimą sutuoktinį ar svajoti apie judviejų būsimą šeimą? Pasikalbėkite;
  • Pagalvokite, ar kada nors pasitaikė sutuoktiniui / sutuoktinei patirti vienatvės akimirkų dėl mano elgesio? Pasikalbėkite apie tai. O vaikams? Paklauskite jų.
  • Kaip Viešpaties dėka mūsų šeima buvo vaisinga šiais metais? Vaikais, projektais, atradimais?.. Kaip ir kur patiriu Dievo buvimą kasdienybėje?
  • Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Kviečiame į virtualų šeimų (bei pavienių asmenų) susitikimą antrajam popiežiaus vaizdo įrašui aptarti! Pranciškaus žinią ir ją lydinčią medžiagą nagrinėsime birželio 17 d., 19 val. Pokalbiai ir diskusijos vyks zoom platformoje. Laukiame jūsų iš bet kurios pasaulio šalies. Daugiau informacijos ir registracija yra čia.

Lietuvos šeimos centro skelbimas

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite