2021 08 07

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Sekmadienį – maldos vakaras prie Baltarusijos ambasados

Kadras iš Ukrainoje vykusio protesto prieš A. Lukašenką. EPA nuotrauka

Rugpjūčio 8-ąją, sekmadienį, prie Baltarusijos ambasados Vilniuje (Mindaugo g. 13), tikintieji kviečiami į maldos vakarą. Pradžia – 19 val.

Bus meldžiamasi „už Baltarusijoje valdžią užgrobusio režimo sužalotuosius ir nužudytuosius. Už sąžinės ir laisvės kalinius, už jų motinas ir vaikus. Už Laisvės kelią. Prieš melą ir Tautą žlugdančią veiklą“.

Maldos vakarą organizuoja Seimo laikinosios grupės už demokratinę Baltarusiją nariai. Taip pat dalyvaus kun. Ričardas Doveika, kun. Algirdas Toliatas, kun. Elijas Markauskas, Šv. Baltramiejaus parapijos ir kitų Vilniaus parapijų tikintieji, Vilniuje apsistoję studentai baltarusiai.

Maldos vakaras prie Baltarusijos ambasados. Organizatorių plakatas

„Ten nebus jokio politikavimo, jokių politinių kalbų. Tai nėra politinis renginys. Krikščionys išeina į gatvę maldai už kitos valstybės kaimynus krikščionis. Katalikai – už ortodoksus, ortodoksai – už katalikus ir savo ortodoksus, – „Benardinams“ sako kun. Ričardas Doveika. – Tas tiesiamas maldos tiltas yra liudijimas, kad jų rūpesčiai ir skausmas yra mūsų širdyse. Kad mes esame kartu, kad esame atviri padėti ir pasidalinti tuo, kas būtų naudinga jų šiandienos suspaudimuose, problemose ar iššūkiuose, su kuriais tie žmonės susiduria.“