Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 02 12

Viktorija Plečkaitytė MVS

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

8 min.

Sekmadienio meditacija. „Dievas iš mūsų nenori nieko nepaprasto“

Šiandieną skaitome ištrauką iš Kalno pamokslo, Evangelijos pagal Matą penktojo skyriaus.

Regis, Viešpats šioje ištraukoje kalba apie du svarbius dalykus. Įstatymo vykdymą ir Dangaus karalystę. Ir apie ryšį tarp šių dviejų. Viena vertus, savo paties liudijimu Viešpats užtikrina, kad būtent Įstatymo vykdymas yra raktas į Dangaus Karalystę. Kita vertus, įspėja, kad Įstatymo vykdymas yra daug daugiau negu tik raidės laikymasis. Savuoju „o aš jums sakau“, kurį pakartoja keletą kartų, Jėzus kviečia į savęs nugalėjimo, savęs atsižadėjimo, atsigręžimo į kitą kelionę pačiose esmingiausiose gyvenimo srityse.

Šiandien yra 12-oji mėnesio diena, o kiekvieno mėnesio 12 dieną Lietuvoje prisimename pal. Jurgį Matulaitį. Ypač Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje 12 val. šv. Mišiose pasivedame jo užtarimui. Pal. Jurgis yra pirmasis Lietuvos palaimintasis po šv. Kazimiero, kunigas, vienuolis, vyskupas… Bet visų pirma jis maldos žmogus – pats nuoširdžiai šitą kelionę Dangaus Karalystės link keliavęs ir kitus joje lydėjęs. Tad pasinaudokime jo išmintimi, kad atrakintume šiandienos Evangelijos tekstą.

Ses. Viktorija Plečkaitytė MVS – Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Vargdienių seserų kongregacijos sesuo.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite