2023 03 19
bernardinai.lt
Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:
Sekmadienio meditacija. Dievui nėra neįmanomų dalykų
Šį sekmadienį girdime žodžius: „Jis nuėjo, nusiplovė ir sugrįžo regintis.“ Tas, kuris vykdo Dievo įsakymus, bus išgelbėtas.
Žmogus, kuris klausėsi Jėzaus nurodymo, nuėjo, nusiplovė akis Siloamo tvenkinyje ir praregėjo. Daugelis negalėjo patikėti, kad aklas žmogus praregėjo, bet Dievui nėra neįmanomų dalykų.
<…> Žmonės, nematantys šviesos, negali matyti visų stebuklų pasaulyje, bet Dievas nori, kad ir nematantieji praregėtų, patirtų stebuklus ir patikėtų Jo egzistavimu. Todėl praregėjimas tapo stebuklu neregiui, jo šeimai ir kitiems aplinkiniams.
Būtent tokie neįtikėtini dalykai skatina žmonėms smalsumą domėtis tuo, kas įvyko, ir ieškoti tiesos. Pasitikėkite Dievu ir klausykite, ką Jis sako – tik taip patirsite stebuklų savo gyvenime.
Aušrinė Žilionytė yra Studentų ateitininkų sąjungos valdybos narė.
Naujausi

VU bibliotekoje bus eksponuojamos pirmosios lietuviškos knygos – M. Mažvydo ir M. Daukšos katekizmai

Persekiojamas kas septintas krikščionis pasaulyje

Naujai mąstyti apie karą

Amfetaminas – dvylikos, depresija ir paranoja – keturiolikos. Martyno kova už blaivumą

Išgyvenusieji ir neišdavusieji. „Vaikų akcija“ Kauno gete 1944 m. kovo 27–28 d.

Meno istorikė dr. R. Janonienė: „Man asmeniškai ypač svarbūs buvo Bernardinų ansamblio restauravimo darbai“

Aktorė J. Jankelaitytė: „Leiskime savo vidiniam vaikui kartais išeiti pasivaikščioti“

Gyvenimas gyvenime

Auksiniais scenos kryžiais pagerbti geriausi 2022 m. scenos menininkai

Popiežius: Jėzus prikelia gyvenimui, kad būtume laisvi

Taizė pamaldos Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje
