Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 04 02

Kun. Rastislav Dluhý CSsR

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

4 min.

Sekmadienio meditacija. Kryžiaus kelias – gražiausias meilės išpažinimas, kurį patyrė pasaulis

Kai kurie Biblijos tyrinėtojai sako, kad Jėzaus vieša tarnystė, visi jo pamokslai, palyginimai, ženklai, įspūdingi stebuklai ir išgydymai yra tarsi įžanga į Didžiąją savaitę.

Pasakojimas apie Jėzaus kančią ir prisikėlimą yra svarbiausia Šventojo Rašto dalis. Tarsi svarbiausias istorijos skyrius. Taip yra todėl, kad Jėzus ne savo pamokslais ir stebuklais išgelbėjo ir atpirko žmogų. Jėzus išgelbėjo žmogų savo kryžiumi.

Jei ekonomika būtų buvusi didžiausia žmogaus problema, Jėzus galėjo ateiti į šią žemę kaip puikus ekonomistas. Jei didžiausia problema būtų buvusi skurdas, Jėzus būtų atėjęs kaip socialinis darbuotojas. Tačiau žmogaus problema buvo daug didesnė ir gilesnė, tai buvo nuodėmė. Štai kodėl Jėzus atėjo kaip Gelbėtojas.

Jėzaus kryžiaus kelias, jo kančia – tai meilės istorija. Tai – gražiausias meilės išpažinimas, kokį tik pasaulis yra girdėjęs, matęs ir patyręs.

Kunigas Rastislavas Dluhý CSsR yra slovakų misionierius redemptoristas.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite