Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 11 27

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

5 min.

Sekmadienio meditacija. Laukti Antrojo Kristaus atėjimo

„Žmogaus Sūnus ateis, kai nesitikėsite.“ Tokius Kristaus žodžius girdime šiandienos Evangelijoje. Kodėl svarbu juos apmąstyti?

Jėzus tai atskleidžia, savo būsimą Antrąjį atėjimą palygindamas su Nojaus laikais, kai kiekvienas darė savo įprastus darbus – kas sėjo, kas kūlė, kas gaminosi valgyti. Visi gyveno kaip gyvenę. Ir staiga prasidėjo tvanas, pradėjo lietis vandenys, o žmonės – skęsti, žūti. Išgyveno tik Nojaus šeima.

Tokios netikėtos mirties akivaizdoje daugelis turbūt susimąstė: ar aš tinkamai praleidau savo gyvenimą? Ar tinkamai panaudojau savo laiką žemėje?

Antrasis Kristaus Atėjimas taip pat bus netikėtas – ir jis gali įvykti bet kada. Mes žinome, kad Viešpats garbėje ateis gyvųjų ir mirusiųjų teisti, ir Jo Karalystė neturės pabaigos. Antrojo Atėjimo šviesoje suvokiame, kad kai kurie dalykai, kuriuos darome, yra beprasmiai, o kai kurie, kurių nedarome – galbūt labai prasmingi. Tad gal neverta jų atidėlioti?

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite