Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

Skaitymo ir žiūrėjimo laikas:

5 min.

Sekmadienio meditacija. Palaiminimas – kaip vedlys ir motyvacija eiti gyvenimo keliu

„Virš visko yra Dievas. Jo yra tiesa, meilė, gėris, grožis, viskas... Kiekvieną rytą, kai pasirodo pirmasis saulės spindulys, Jis pasiskelbia: Aš esu Meilė ir jums šviečiu, jus džiuginu“, – taip vieno pokalbio metu dalijosi „Carito“ atkūrėja, Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo vargdienių seserų kongregacijos sesuo Albina Pajarskaitė.

Išgyvenusi priespaudos, pogrindžio laiką, pasiekusi atgimimą ir jo metu atkūrusi „Carito“ organizaciją ir tarnystę Lietuvoje, ji taip šviesiai dalijosi, kokiu stebuklingu, stebėtinu keliu ją vedė ir veda Dievas. Ir su dideliu dėkingumu kalbėjo norinti, kad visi būtų tokie laimingi kaip ji Dievo globoje.

Kaip dabar prisimenu, kad šis gyvas liudijimas padėjo suvokti – nepaisant sunkumų, Dievo išganymo ir ateinančios karalystės pažadai suteikia laimės būseną ir atpažįstamą Dievo palankumą.

Šį sekmadienį gerai įsiklausykime į Kristaus palaiminimus. Norisi dalintis mintimis, kad palaiminimai nėra kompensacija. Jei liūdite, jei vargstate, jei esate persekiojami – jums paruoštas paguodas prizas? Ne…

Pasidomėjus, ką šalia dirbantiems karitiečiams reiškia palaiminimas, sulaukiau jų atsakymų: saugumas, gero linkėjimas, širdies ramybė, padrąsinimas, paskatinimas, atleidimas, gydymas… Visais atvejais palaiminimas veikia kaip vedlys ir motyvacija eiti gyvenimo keliu.

Ernesta Karnilaitė yra Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ komunikacijos koordinatorė.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu