Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Šiluvoje vyks knygos vaikams apie „Kronikos“ istoriją pristatymas

Knygos „Kronika. Slaptos knygos istorija“ fragmentas

Šiluvoje „Kronikos“ 50-mečio minėjimas bus pažymimas net keliais svarbiais renginiais. „Kronika“ yra neabejotinai svarbus rezistencinis judėjimas Lietuvoje, o Šiluvos šventovė yra vieta, kurioje itin aktyviai skleidėsi ši veikla.

Pasakojimus apie to meto įvykius galima išgirsti iš aktyvių „Kronikos“ judėjimo dalyvių – sesių eucharistiečių, kurios tada ir dabar atlieka savo misiją ne kur kitur, bet Šiluvoje. Todėl Šiluva kviečia į šių metų minėjimo renginių pradžią. Pirmasis jų įvyks jau vasario 13-ąją dieną – knygos „Kronika. Slaptos knygos istorija“ pristatymas.

Minint „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos“ 50-metį labdaros ir paramos fondas „Bažnyčios kronika“ kartu su Caritu bei leidykla „Artuma“ išleido iliustruotą pasakojimą vaikams „Kronika. Slaptos knygos istorija“. Teksto autorė – s. Danguolė Gervytė, dailininkė – Jūratė Tamošiūnaitė-Karašauskienė, knygos išleidimo iniciatorė – labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronikos“ direktorė Diana Adomaitienė.

Šią knygą vaikams ir ne vaikams autorės pirmą kartą pristatys vasario 13 d. 14 val. Šiluvos piligrimų centre, kur bus galima įsigyti knygelių ir gauti autografą. Pristatymo metu autorės papasakos apie idėjos leisti tokio tipo knygą gimimą, apie tai, kaip rinko medžiagą ir kaip keliaudamos po Lietuvą ieškojo „Kronikos“ slėptuvių, susitiko su gyvais istorijos liudytojais, sužinojo, kad net saldainių popierėliuose galima paslėpti „Kroniką“ ir taip ją išvežti iš okupuotos Lietuvos. Kviečiame būti pirmaisiais šios knygos įspūdžių liudininkais, susitikti su knygos herojais ir pasidalinti šia meile Lietuvai, laisvei ir tiesai.

Šiluvos piligrimų centro informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite