Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2023 02 18

Kun. Martynas Povylaitis SC

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

6 min.

Skaitymo malonumas. J. Ratzingerio knygų „Jėzus iš Nazareto“ trilogija

„Kokią knygą rekomenduotumėte perskaityti ir kodėl?“ – klausiame „Bernardinai.lt“ vaizdo pasakojimų cikle „Skaitymo malonumas“. Kun. MARTYNAS POVYLAITIS SC pristato Josepho Ratzingerio knygų „Jėzus iš Nazareto“ trilogiją (išleido leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“, iš vokiečių kalbos vertė Gediminas Žukas).

Knygoje „Jėzus iš Nazareto. Prologas“ pasakojama apie Jėzaus vaikystę. „Jėzus iš Nazareto. I dalis“ apžvelgia Jėzaus gyvenimo įvykius nuo krikšto Jordane iki atsimainymo, o „Jėzus iš Nazareto. II dalis“ autoriaus dėmesys skiriamas apžvelgti Jėzaus gyvenimui nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo.

„Kas esate skaitę bent vieną popiežiaus Benedikto XVI knygą, tikrai žinote, kad jos yra pilnos gelmės. […] Tegul Dievas padeda mums vis labiau pažinti mūsų Viešpatį Jėzų Kristų per mūsų popiežiaus Benedikto įžvalgas, per jo asmenį, per jo erudiciją. Dėkokime Dievui, kad turėjome nuostabų popiežių, kuris Bažnyčiai dovanojo daug sukauptos išminties ir kad Dievas per šio popiežiaus raštus mums gali padovanoti gilesnį santykį su Kristumi“, – sako kun. Martynas Povylaitis, salezietis bendradarbis, magistrantas Popiežiškajame saleziečių universitete.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite