Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 03 21

Kun. Rastislav Dluhý CSsR

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

5 min.

Skaitymo malonumas. Keturi Vatikano II Susirinkimo dokumentai

„Kokią knygą rekomenduotumėte perskaityti ir kodėl?“ – klausiame „Bernardinai.lt“ vaizdo pasakojimų cikle „Skaitymo malonumas“.

„Brangūs bičiuliai, turiu pasiūlymą. Praėjusiais metais popiežius Pranciškus pasiūlė Bažnyčiai pradėti skaityti keturis Vatikano II Susirinkimo dokumentus. Aš jau pradėjau skaityti kartu su savo bendruomene“, – sako slovakų misionierius kunigas redemptoristas Rastislavas Dluhý.

Kokie tai dokumentai? Tai – Dogminė konstitucija apie Dievo Apreiškimą DEI VERBUM, Konstitucija apie šventąją liturgiją SACROSANCTUM CONCILIUM, Dogminė konstitucija apie Bažnyčią LUMEN GENTIUM ir Pastoracinė konstitucija apie Bažnyčią šiuolaikiniame pasaulyje GAUDIUM ET SPES.

„Šitie dokumentai – fantastiški! Mūsų bendruomenė juos atsispausdino, nešiojamės juos į susitikimus, galime pasižymėti, kas yra svarbu. Per šiuos dokumentus galime daug sužinoti, ką Dievo žodis, Biblija kalba apie žmogų, apie Bažnyčią, apie Dievą ir apie mūsų misiją. Kviečiu – skaitykime!“

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite