Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 02 10

Faustina Elena Andrulytė SF

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

4 min.

Skaitymo malonumas. Žurnalas „Kelionė“

Vaizdo pasakojimų cikle „Skaitymo malonumas“ ses. Faustina Elena Andrulytė SF pristato žurnalą „Kelionė“, solidų ketvirtinį leidinį, kuriame iš krikščioniškos perspektyvos pasakojama apie pamatinius dalykus.

Spalvinga ir gausi „Kelionė“ džiugina skaitytojus, leidžiančius sau skonėtis lėtu skaitymu, nevengiančius gilių tekstų bei pokalbių tikėjimo, visuomenės, kultūros, sielogydos, šeimos ir kitomis svarbiomis temomis.

„Kartais žmonės galvoja, kad tai yra kelionių žurnalas ir jį nusiperka dėl to, kad nori paskaityti apie keliones. Tai – labai gerai. Čia jie ras apie keliones, tik apie vidines: apie žmogaus kelionę su Dievu, apie žmogaus kelionę kasdienybėje, apie žmonių kelionę vienas su kitu.

Ar šis žurnalas tinka tikinčiam žmogui? Taip, jis tikrai ras dvasinio peno, gerų teologų – Jūratės Micevičiūtės, ses. Ligitos Ryliškytės SJE, kun. Kęstučio Dvarecko, ir kitų puikių žurnalo bendrakeleivių ir bičiulių straipsnių.

Ar žurnalas tinka netikinčiam žmogui? Taip. <…> Net ir žmogus, kuris nesitapatina su Katalikų Bažnyčia, atsivertęs „Kelionę“, ras sau įdomių tekstų“, – sako žurnalo redaktorė ses. Faustina Elena Andrulytė SF.

Žurnalas „Kelionė“. Bernardinai.lt nuotrauka

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite