2020 09 07

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Startavo nauja katalikiška tinklalaidė „Galim(a) aiškiau“

Unsplash.com nuotrauka

Ar galima apie Bažnyčią kalbėti aiškiau? Kaip dažnai toks klausimas iškyla net ir tikėjimą praktikuojantiems. Įvairūs terminai, taisyklės, tradicijos, elgesio modeliai atrodo atgyvenę, nepritaikomi šiandien. O gal tiesiog neaiškūs?

Vilniaus akademinės sielovados centras pristato dar vieną katalikišką tinklalaidę „Galim(a) aiškiau“. Savo klausimus gali užduoti visi, o atsakymų tinklalaidės rengėjai ieškos kartu su įvairių sričių specialistais, išmanančiais „bažnytinius reikalus“.

Užsuk į „Spotify“, „Youtube“, „Anchor“, „Google podcast“ platformas arba tiesiog į Vilniaus akademinės sielovados feisbuko paskyrą ir klausyk trijų pirmųjų laidų: apie komunikaciją (kalba renginio RESTART pranešėjai), apie seksą iki santuokos bei Bažnyčios mokymą bioetiniais klausimais (kalba Toma Bružaitė, profesorius Gintautas Vaitoška, Elena Kosaitė – Čypienė ir Ričardas Pagojus).

„Tinklalaidėse užduosime ir sudėtingus klausimus, gilinsimės į lytiškumo temas, santuokos reikšmę, gyvenimą nesusituokus, kalbėsimės ir apie kunigo užduotis Bažnyčioje, bandysime aiškintis mokslo ir tikėjimo sąsają bei priešpriešas,“ – sako Vilniaus akademinės sielovados centro vadovas Matas Macevičius.

Rugsėjo mėnesį klausytojų ausis pasieks trys naujos „Galim(a) aiškiau“ laidos: Apie celibatą, Bažnyčią ir pinigus bei religijos ir mokslo santykį.

Turite klausimų, į kuriuos įtikinamų ir aiškių atsakymų dar negirdėjote? Nežinojote, kaip atsakyti, kai klausimas iškilo diskusijose su draugais? Atsiųskite juos Vilniaus akademinės sielovados centrui feisbuko paskyroje ar el. paštu [email protected] ir atsakymus išgirskite tinklalaidėse, kurios klausytojus pasieks du kartus per mėnesį.

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.