Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 02 06

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Šv. Juozapo mokykla kviečia mokytis būsimus pirmokus ir priešmokyklinukus

Unsplash.com nuotrauka

Jau 12-us metus veikianti katalikiška Šv. Juozapo mokykla, ugdanti vaikus nuo 2 metų iki gimnazistų, skelbia mokinių priėmimą į priešmokyklines grupes ir 1-ąsias klases Pašilaičiuose (Medeinos g. 14, Vilnius) bei Jeruzalėje (Jeruzalės g. 21, Vilnius).

Naujai pastatytas modernus mokyklos pastatas Pašilaičiuose, jaukios ir šviesios erdvės bei puiki ir motyvuota ugdytojų bei mokytojų, mokinių ir tėvų bendruomenė laukia vaikų ir jų šeimų prisijungiant prie mokyklos bendruomenės.

Norinčiuosius mokytis Šv. Juozapo mokykloje kviečiame iki vasario 24 d. 12 val. užpildyti motyvacinę anketą. Jos nuorodą ir detalią priėmimo tvarką rasite čia.

Organizatorių vizualas

Mokyklos tikslas – sudaryti tinkamas sąlygas visapusiškai ugdyti laisvą, atsakingą, sąmoningą, gebančią nesavanaudiškai įsipareigoti, sąžiningą, kūrybišką asmenybę, nebijančią kelti klausimų, analizuoti iššūkių, ieškoti atsakymų, gyvenančią veiklia meile, tikėjimu ir krikščioniškomis vertybėmis.

Mokykla, ugdydama vaikus, siekia sąmoningo ryšio su Dievu, moko atrasti Dievą kasdienybėje, užtikrina tikėjimo laisvę, ugdo krikščioniškas dorybes.

Mokykloje taikomas visuminis ugdymas, kurio tikslas – siekti visuminės žmogaus brandos apimant dvasinį, intelektualinį, dorovinį, emocinį, socialinį ir kultūrinį aspektus. Dėmesys skiriamas charakteriui tobulinti, ypač akcentuojant valios, pareigingumo, laisvės ir atsakomybės ugdymą, taip pat sąmoningos asmenybės ugdymą, pasireiškiantį kritiniu mąstymu, tvirtų nuostatų turėjimu.

Mokykloje siekiama į vaiką nukreipto ugdymo pripažįstant kiekvieno asmens unikalumą – vaikui šioje mokykloje nereikės užsitarnauti savo vertingumo. Mokykla – vaikui saugi aplinka tiek kūrybai, tiek klaidoms. Mokytojai rūpestingai stengiasi rasti tinkamų būdų, kaip atsiliepti tiek į įgimtą talentą, tiek į silpnumą, negebėjimą ar nesėkmę.

Mokyklos šūkis – „Stiprybė bendrystėje!“. Tad mokykla – tai bendravimo ir bendradarbiavimo su šeima erdvė, padedanti tėvams, kaip pagrindiniams ir nepakeičiamiems ugdytojams, atlikti vaikų auklėjimo užduotį. Ji padeda įtvirtinti šeimoje puoselėjamas krikščioniškąsias vertybes, paprastumą bei rūpestingumą. Mokykla siekia ugdyti bendruomeniškumą tarp mokinių, administracijos, mokytojų, tėvų, bendradarbiauti su šeima.

Jei norite sužinoti daugiau, atvykite į atvirų durų dieną vasario 9 d. 18 val., kuri vyks adresu: Jeruzalės g. 21, Vilnius.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite