Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 02 10

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Šv. Juozapo mokykla kviečia mokytis būsimus pirmokus ir priešmokyklinukus

Vilniaus Šv. Juozapo mokyklos archyvo nuotrauka

Jau vienuoliktus metus veikianti katalikiška Šv. Juozapo mokykla, ugdanti vaikus nuo dvejų metų iki gimnazistų, skelbia mokinių priėmimą į priešmokyklines grupes ir pirmąsias klases Pašilaičiuose (Medeinos g. 14, Vilnius).

Naujai pastatytas, modernus mokyklos pastatas, jaukios ir šviesios erdvės bei puiki ir motyvuota mokytojų, mokinių ir tėvų bendruomenė laukia naujų mokinukų ir jų šeimų prisijungiant prie mokyklos bendruomenės.

Norintys mokytis Šv. Juozapo mokykloje kviečiami iki vasario 16 d. 19 val. užpildyti motyvacinę anketą.

Mokyklos tikslas – sudaryti tinkamas sąlygas visapusiškai ugdyti laisvą, atsakingą, sąmoningą, gebančią nesavanaudiškai įsipareigoti, sąžiningą, kūrybišką asmenybę, nebijančią kelti klausimų, analizuoti iššūkių, ieškoti atsakymų, gyvenančią veiklia meile, tikėjimu ir krikščioniškomis vertybėmis.

Mokykla ugdydama vaikus siekia sąmoningo ryšio su Dievu, moko atrasti Dievą kasdienybėje, užtikrinant tikėjimo laisvę, ugdo krikščioniškas dorybes.

Mokykloje taikomas visuminis ugdymas, kurio tikslas – siekti visuminės žmogaus brandos apimant dvasinį, intelektualinį, dorovinį, emocinį, socialinį ir kultūrinį aspektus. Dėmesys skiriamas charakterio tobulinimui, ypač akcentuojant valios, pareigingumo, laisvės ir atsakomybės ugdymą, taip pat sąmoningos asmenybės ugdymą per kritinį mąstymą, tvirtų nuostatų turėjimą.

Mokykloje siekiama į vaiką nukreipto ugdymo, pripažįstant kiekvieno asmens unikalumą – vaikui šioje mokykloje nereiks užsitarnauti savo vertingumo. Mokykla – vaikui saugi aplinka – tiek kūrybai, tiek klaidoms. Mokytojai su rūpestingumu stengiasi rasti tinkamus būdus atsiliepti tiek įgimtam talentui, tiek silpnumui, negebėjimui ar nesėkmei.

Mokyklos šūkis – Stiprybė bendrystėje! Tad mokykla – tai bendravimo ir bendradarbiavimo su šeima erdvė, padedanti tėvams, kaip pagrindiniams ir nepakeičiamiems ugdytojams, atlikti vaikų auklėjimo užduotį. Ji padeda įtvirtinti šeimoje puoselėjamas krikščioniškąsias vertybes, paprastumą bei rūpestingumą. Mokykla siekia ugdyti bendruomeniškumą tarp mokinių, administracijos, mokytojų, tėvų, bendradarbiauti su šeima.

www.juozapomokykla.lt

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Kas yra „bernardinai“?

Arba kodėl „Bernardinai.lt“ yra nemokama žiniasklaida ir kodėl kviečiame tapti partneriais paremiant.