Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2022 12 24

Arkivysk. Gintaras Grušas

Vilniaus arkivyskupija

Skaitymo ir žiūrėjimo laikas:

2 min.

„Švenčiame Kalėdas – Dievo meilės įsikūnijimo šventę.“ Arkivyskupo G. Grušo sveikinimas

Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas. Vilniaus arkivyskupijos videomedžiagos kadras

„Vienintelė šviesa, kuri gali apšviesti ir sušildyti šiandienos kariaujantį pasaulį, – tai Dievo meilė“, – pažymi Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas metropolitas GINTARAS GRUŠAS, tikinčiuosius sveikindamas šv. Kalėdų proga.

„Mielieji, turbūt daugelis savęs klausiame, kaip švęsti Kalėdas, kaip džiaugtis, kai visai netoliese vyksta karas, niokojama Ukraina, žmonės neturi elektros ir šildymo, praranda artimuosius?

Ukrainiečiai pasitinka šv. Kalėdas tamsoje ir šaltyje. Ukrainos didysis arkivyskupas Ševčiukas sako: „Mes pasitinkame Kalėdas kaip Šventoji Šeima – tamsoje ir šaltyje.“

Vienintelė šviesa, kuri gali apšviesti ir sušildyti šiandienos kariaujantį pasaulį, – tai Dievo meilė. Esame pakviesti šią meilės šviesą priimti į savo širdis ir atspindėti ją savo gyvenimu kitiems. Švenčiame Kalėdas – Dievo meilės įsikūnijimo šventę. Leiskime Dievui, Jo meilei naujai užgimti mumyse.

Mielieji, įsileiskit į širdį ir namus Gerąją Naujieną – Dievas, tikroji meilė atėjo į pasaulį. Jis atėjo išgelbėti kiekvieną iš nuodėmių ir jų pasekmių. Jis yra mūsų viltis šių dienų pasaulyje.

Jis vienas yra Taikos Kunigaikštis – tikrosios taikos teikėjas. Su šventom Kalėdom!“

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite