Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2022 08 31

Vatican News

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Šventasis Sostas: popiežius aiškiai ir nedviprasmiškai smerkia Rusijos pradėtą karą Ukrainoje

„Vatican News“ nuotrauka

Šventojo Sosto spaudos salė paskelbė pareiškimą, kuriuo reaguojama į pastarosiomis dienomis kilusias diskusijas dėl popiežiaus Pranciškaus žodžių apie karą Ukrainoje.

„Šventasis Tėvas Pranciškus ir jo bendradarbiai ne kartą yra kėlę balsą karo Ukrainoje kontekste. Visų pirma buvo siekiama pakviesti ganytojus ir tikinčiuosius melstis, o visus geros valios žmones – parodyti solidarumą ir stengtis atkurti taiką.

Ne kartą, kaip ir pastarosiomis dienomis, kilo viešų diskusijų dėl tokių pareiškimų politinės reikšmės. Todėl dar kartą primename, kad Šventojo Tėvo žodžius šiuo dramatišku klausimu reikia suprasti kaip balsą, išsakytą ginant žmogaus gyvybę ir su ja susijusias vertybes, o ne kaip politinę poziciją.

Dėl didelio masto karo Ukrainoje, kurį pradėjo Rusijos Federacija, Šventojo Tėvo Pranciškaus žodžiai yra aiškūs ir nedviprasmiški, smerkiantys jį kaip moraliai neteisingą, nepriimtiną, barbarišką, beprasmį, pasibjaurėtiną ir šventvagišką“, – rašoma oficialiame Šventojo Sosto pareiškime.

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu