Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

Naudojimosi taisyklės

Interneto dienraštyje publikuojamas originalus ar partnerių turinys negali būti perpublikuojamas, kopijuojamas dalimis ar visas, ar kitaip naudojamas, nesuderinus su administracija.

Dienraščio lankytojai gali be jokių apribojimų naršyti mūsų dienraštyje, komentuoti FB paskyroje, teikti komentarus ar pastabas visomis formomis, jei tik jos neprieštarauja LR įstatymams.

Slapukai ir jų naudojimas

Svetainėje naudojami slapukai – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

Mes naudojame pirmosios šalies slapukus – tai lankomos svetainės sukuriami slapukai. Juose išsaugotą informaciją gali perskaityti bernardinai.lt interneto svetainė. Interneto svetainėje taip pat gali būti naudojamasi išorės paslaugomis (pvz., komercinė ir socialinė reklama), kurios taip pat sukuria savo slapukus – tai yra trečiosios šalies slapukai.

Slapukų paskirtis – suteikti svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis, aip pat gali būti naudojami anoniminei naršymo mūsų svetainėse statistikai rinkti.

Asmens duomenys mūsų svetainėje nėra renkami ar kitaip kaupiami, išskyrus duomenis, reikalingus Naujienlaiškio prenumeratai. Apie tai daugiau galite sužinoti skiltyje Naujienlaiškio prenumerata.

(Bus daugiau)

 

 

 

 

 

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.