Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2021 02 19

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės

Cathopic.com nuotrauka

Lietuvos bei daugelio kitų Europos valstybių konstitucijų kūrėjai pripažino vyro ir moters šeimą kaip pamatinę visuomenės ląstelę ir pagrindą, ant kurio laikosi visa socialinė visuomenės struktūra. Tačiau pastaraisiais dešimtmečiais pasaulis patiria vis didesnį ideologinį, politinį ir intelektualinį spaudimą atsisakyti prigimtinės šeimos sampratos, grįstos vyro ir moters santuoka bei kraujo ryšiais, ją pakeisti naujais teisiniais konstruktais, kuriais šeimos samprata būtų išplėsta iki įvairių stilių bendro gyvenimo formų.

Tarptautinėje konferencijoje „Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės“ bus diskutuojama, ar siekis keisti pamatinę socialinę struktūrą yra pakankamai pagrįstas? Kokių pasekmių Europos valstybių visuomenėms ir pačios Europos ateičiai turės prigimtinės šeimos sampratos išsižadėjimas? Ar tai veda visuomenes į pažangą? Ar yra patikimų kriterijų, kuriais galime įvertinti tokių pokyčių naudą arba žalą?

Konferencijos organizatoriai siekia, kad konferencijoje išsakytos mintys bei įžvalgos paskatintų politikus, visuomenės nuomonės formuotojus ir plačiąją visuomene gilintis ir geriau suprasti prigimtinės šeimos sampratos turinį, jos vietą dabartiniame Vakarų civilizacijos raidos etape bei motyvuotų išvengti skubotų, neapgalvotų ir ateities kartoms ilgalaikių pasekmių turėsiančių sprendimų.

Pranešimai bus verčiami į lietuvių ir anglų kalbas. Konferencija prasidės vasario 19 d. 13 val. 15 min.

Konferenciją galima stebėti Laisvos visuomenės instituto jutubo kanale.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite