Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2021 01 12

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Tarptautinė konferencija „Į ateitį su Jonu Pauliumi II“ (anglų, lenkų, italų kalbomis)

Šv. Jono Pauliaus II statula Vilniuje prie apaštališkosios nunciatūros. Marlenos Paszkowskos / l24.lt nuotrauka

Sausio 15–17 dienomis internete vyks Krokuvos arkivyskupo globojama tarptautinė konferencija „Į ateitį su Jonu Pauliumi II“, skirta paminėti šimtąsias Karolio Wojtylos gimimo metines. Dalyviai kviečiami registruotis ir internetu klausyti tris dienas vyksiančių paskaitų, liudijimų, susitikimų. Konferencija vyks anglų, italų, lenkų kalbomis.

Virtualus renginys yra skirtas visiems – nuo trokštančių aukšto akademinio lygio iki paprastų Jono Pauliaus II asmenybės gerbėjų. Organizatoriai tiki, kad kuo daugiau žmonių dalyvaus, tuo geriau sklis Jono Pauliaus II žinia. Tai bus proga pagarbinti Viešpatį ir statyti tiltus Bažnyčioje dabartiniu metu. Būtent dėl to renginio registracija atvira visiems, norintiems dalyvauti, be dalyvio mokesčio.

Konferencijoje kalbės vienas iš renginio globėjų Krokuvos arkivyskupas metropolitas Marekas Jedraszewski, Vengrijos primas kardinolas Peteris Erdo, Lisabonos patriarchas kardinolas Manuelis Clemente, Maskvos arkivyskupas Paolo Pezzi, taip pat Lietuvos žmonėms žinomas prof. George’as Weigelis iš JAV ir daugelis kitų šv. Jono Pauliaus II minties tyrėjų iš įvairių pasaulio šalių.

Dalyviai trijų dienų konferencijoje kviečiami kasdien skirti tris valandas. Susitikimas internete bus tarptautinis, dalyvaus pranešėjai iš skirtingų žemynų. Kiekviena sesija bus sudaryta iš keturių kalbų. Pirma diena skiriama antropologijai, antra – šeimai ir visuomenei, trečia diena – Bažnyčios gyvenimui ir tikėjimui.

Visa informacija apie renginį  ir nuoroda į registraciją skelbiama čia (anglų kalba ir lenkų kalba).

Parengta pagal konferencijos organizatorių informaciją

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.