2022 06 01

Tadas Daujotas

Vidutinis skaitymo laikas:

3 min.

Tėvo dienos savaitgalį Kauno rajone įvyks šeimoms skirtas festivalis

Festivalio afiša

Pirmąjį birželio sekmadienį Lietuvoje tradiciškai minima Tėvo diena. Tai šeimos šventė, todėl šį savaitgalį suaugę vaikai važiuoja aplankyti savo tėvų, o pabendravus jaukioje namų atmosferoje dažnai šeimos ieško pramogų, kur galėtų prasmingai praleisti laiką tiek tėvai, tiek ir vaikai. Būtent tokiems ieškotojams yra skirtas birželio 3–5 dienomis Piliuonoje organizuojamas „Kaunas Gospel & Worship festivalis“. Šis renginys yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ programos dalis.

Trijų dienų muzikiniame festivalyje didelis dėmesys yra skiriamas vaikams. Mažųjų lauks batutai, tapymas ant veido, burbulų pūtimas, spalvų ralis, estafetės, daugybė pramogų bei žaidimų. Šeimos galės dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse bei pagal tikrus faktus sukurto filmo peržiūroje. Mėgstantieji stovyklauti turės galimybę apsistoti palapinių miestelyje.

„Džiaugiamės, kad iš Dievo malonės žmonėms galime pasiūlyti tokią turtingą ir prasmingą festivalio programą. Visų pirma norėčiau pabrėžti, jog šis renginys yra blaivus, nes mes tikime, kad ir be alkoholio galima šauniai praleisti laisvalaikį, ypač turint omenyje, kad renginyje dalyvaus daug vaikų, todėl norisi, kad jiems nuo mažens būtų rodomas geras pavyzdys. Mūsų tikslas, kad tėvai atrastų stipresnį tarpusavio ryšį su savo vaikais, todėl paauglius drauge su tėvais kviesime žiūrėti Deboros Gvazdikaitės režisuotą trumpametražį vaidybinį filmą „Gimęs antrą kartą“, o po šio prevencinio filmo peržiūros bus surengta diskusija su filmo kūrybine grupe. Sekmadienį visi drauge švęsime Tėvo dieną ir nuo 14 valandos kviesime tėčius drauge su savo vaikais suburti krepšinio komandas ir dalyvauti Tėvo dienai skirtame 3×3 krepšinio turnyre“, – renginio subtilybes atskleidžia festivalio vadovas, VšĮ „Prabudimo orkestras“ direktorius Tadas Daujotas.

Festivalio afiša
Festivalio atlikėjai

Tris dienas vyksiančio šiuolaikinės krikščioniškos muzikos ir menų festivalio programoje dviejose scenose koncertuos net 20 kolektyvų iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Izraelio, JAV ir Naujosios Zelandijos! Į Kauno rajone įsikūrusį nuostabų Piliuonos kaimą atvykę žiūrovai turės unikalią progą mėgautis plačia muzikos stilių įvairove – gospel muzikos mylėtojus pradžiugins charizmatiškasis Rygos Gospel choras bei Kristinos Žaldokaitės vadovaujamas Vilniaus šv. Jonų bažnyčios Gospel choras. Klasikinę muziką mėgstantys festivalio žiūrovai turės galimybę gyvai išgirsti smuiko ir bajano virtuozų dueto iš Ukrainos „YeS Duet“ solo koncertą bei šio kolektyvo pasirodymą drauge su dainininku iš Jeruzalės Israeliu Roytmanu. Elektroninės muzikos mėgėjus nustebins iš Londono atvykęs kolektyvas „Filters of Sounds“, na, o šiuolaikinės šlovinimo muzikos mėgėjus džiugins Gabrielės Gvazdikaitės, „Ichthus“, „Iš arčiau“, „Christ Team“, Kristaus paliepimo bažnyčios choro bei kitų šlovinimo kolektyvų atliekamos giesmės. Ypatingas festivalio svečias – iš tolimosios Naujosios Zelandijos atvykęs atlikėjas Julesas Ridingas, kuris savo šalyje net du kartus yra gavęs „Geriausio Gospel albumo“ apdovanojimą.

„Mūsų komandos tikslas, kad kiekvienas žmogus pirmąjį vasaros savaitgalį atvykęs į Piliuoną atrastų kažką sau ir būtų praturtintas, todėl siekiame žiūrovams suteikti kuo platesnį prasmingų pramogų spektrą. Mūsų prioritetas – surengti įsimintiną šventę bei suteikti galimybę į renginį atvykti visiems žmonėms, kurie šiuo sunkiu metu negalėtų sau to leisti, todėl festivalis yra nemokamas. Bendrąją programą galima rasti mūsų interneto svetainėje www.kaunasgospel.eu, tačiau, siekiant padengti visas projekto išlaidas, išsamią festivalio programą galima įsigyti už laisvos valios auką“,– aktualia informacija dalinasi festivalio organizatorė, VšĮ „Prabudimo orkestras“ administratorė Elina Daujotė.

„Kaunas Gospel & Worship festival“ – tai Europos kultūros sostinės ritmu pulsuojantis ir blaivų gyvenimo būdą propaguojantis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos ir menų festivalis po atviru dangumi. 2022 m. birželio 3–5 dienomis Kauno rajone, Piliuonos kaime, įsikurs palapinių miestelis, o ​trijų dienų džiaugsmingoje festivalio programoje jūsų laukia gyvybe trykštanti muzika, kūrybinės dirbtuvės, filmų peržiūros, Tėvo dienai skirtas krepšinio 3×3 turnyras, batutai bei speciali programa vaikams.

Festivalio vedėjai: vienintelės Lietuvoje šiuolaikinės krikščioniškos muzikos radijo stoties XFM eterio balsai – Jūratė Kriščiūnaitė, Lukas Valeika, Gabrielė Krulytė ir Džiugas Kuliešius. Renginys yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ dalis.

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.