Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

Klausymosi ir skaitymo laikas:

44 min.

Tinklalaidė „Žiedas ir priesaika“ (IV.) Sužadėtinių kursai

Algirdas Petronis. Evgenios Levin nuotrauka

Ketvirtojoje tinklalaidės „Žiedas ir priesaika“ laidoje (Donato laukiamiausioje!) kalbamės su Vilniaus arkivyskupijos šeimos centro vadovu, psichologu-psichoterapeutu Algirdu Petroniu apie sužadėtinių kursus.

Kodėl Lietuvoje jie rengiami pagal vieną programą, ko juose „mokoma“, kaip užtikrinama vienoda kursų kokybė visoje Lietuvoje? Pašnekovas papasakos, kiek šie kursai pritaikyti skirtingoms sužadėtinių poroms.

Taip pat paklausėme apie gandą, kad kursai skirti sužadėtiniams atbaidyti nuo vestuvių Bažnyčioje ir apie tai, kaip jie prisideda prie platesnės jaunų (ir ne tik) žmonių katechezės bei sielovados.

Sužinosime, kam šeimos namuose praverčia šalto vandens kubilas priemenėje ir išgirstame gražią Gabrielės giminės legendą.

„Fragaria“ yra nepriklausoma medijų platforma, todėl svarbi klausytojų parama. Lengviausia – tapti rėmėjais puslapyje https://contribee.com/fragaria

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu