Sunku skaityti? Padidink tekstą arba klausyk, spausdamas ant aA ar garsiakalbio straipsnio pradžioje. Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Klausyk. Patiko? Gali paremti. Ačiū!

Klausymosi ir skaitymo laikas:

45 min.

Tinklalaidė „Žiedas ir priesaika“ (VI). Bažnyčios mokymas apie seksą ir seksualumą

Komiškas atvirukas apie septynių dienų bičinius, „nuo kurių darosi silpna“, JAV, 1940 m. Picryl.com nuotrauka

Šeštojoje laidoje išdrįso dalyvauti „Fragarios“ bendraįkūrėja ses. Viktorija Voidogaitė CC – išdrįso, nes tema ypač nepatogi.

Ko Bažnyčia moko apie seksą ir kodėl jai tai išvis rūpi? Kodėl dauguma katalikų pradeda seksualinį gyvenimą iki santuokos, nors Bažnyčia ragina priešingai? Ir kaip normaliai kalbėtis apie seksą su jaunimu ar su savo seksualiniu partneriu?

Ses. Viktorija atsako į Gabrielės ir Donato klausimus, kodėl kartais atrodo, kad Bažnyčiai niekas taip nerūpi kaip lovos reikalai, kodėl seksas prieš vestuves yra „blogai“, o po vestuvių – jau „gerai“. Taip pat – koks galėtų būti normalus seksualinis švietimas, neprieštaraujantis nei Bažnyčios mokymui, nei gyvenimo tikrovei? Ir galiausiai, kaip normaliai kalbėtis apie seksą be nejaukumo ir keistų eufemizmų?

„Fragaria“ yra nepriklausoma medijų platforma, todėl svarbi klausytojų parama. Lengviausia – tapti rėmėjais puslapyje https://contribee.com/fragaria

Negali skaityti?

Spausk ant garsiakalbio ir klausyk. Išklausei? Patiko? Gali prisidėti paremdamas.

Paremsiu