2020 11 26

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas

4 min.

„Tu mane pašaukei“. Dirigentas Karolis Variakojis

Dirigentas Karolis Variakojis. Dmitrijaus Matvejevo nuotrauka

Renkantis gyvenimo kelią svarbiausia pasitikėti savo nuojauta ir kalbėti apie tai, ką jauti. Tai jaunosios kartos dirigento KAROLIO VARIAKOJO, 2013 m. su kompozitoriumi Dominyku Digimu įkūrusio šiuolaikinės muzikos ansamblį „Synaesthesis“, patarimas tiems, kurie iki šiol jaučiasi esantys nežinioje, ką gyvenime veikti.

Kita vertus, pasak K. Variakojo, vien pasitikėti savo nuojauta gali būti pavojinga, ir šiuo atveju dirigentas džiaugiasi, kad jam gyvenime labai pasisekė – mat savo aplinkoje turėjo nuoširdžių draugų, kuriems galėjo tas savo nuojautas patikėti.

„Mano pašaukimas – būti tarp žmonių ir su jais bendrauti“, – įsitikinęs populiariojo šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ vienas vadovų. K. Variakojo teigimu, dirigento specialybė – tai nuolatinis dialogo palaikymas ir nuolatinis bendravimas, buvimas su labai įvairiais žmonėmis.

Muzikas prisipažįsta, kad į savo pasirinktą specialybę kabinosi pats, tačiau į ją atvedė jo mokytojai Vytautė Markeliūnienė, Martynas Staškus ir artimiausi tą patį polinkį turėję klasės draugai.

Tu mane pašaukei“ – laidų ciklas apie skirtingų pašaukimų ir patirčių žmones, pasakojančius apie savo pasirinkimą ir liudijančius savo tikėjimą profesinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime.

Parengė Jurgita Jačėnaitė.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien