Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2021 07 06

Jurgita Jačėnaitė

Kostas Kajėnas

bernardinai.lt

Skaitymo ir žiūrėjimo laikas

10 min.

„Tu mane pašaukei“. Tapytojas A. Zakarauskas – apie kelią į įdomesnę dieną

Dailininkas Andrius Zakarauskas. Tado Kazakevičiaus nuotrauka

Dailininkui ANDRIUI ZAKARAUSKUI nuo pat mažens tapyboje radosi prasmė ir didžiausias įdomumas, pasimėgavimo virpulys tepant dažais ant paviršiaus, tyrinėjant vaizdą ir pasaulio grožį per daiktų atspindį.

Kalbėdamas apie savo pašaukimą kaip įdomią veiklą, keliančią aistrą, susidomėjimą, menininkas neabejoja – tai tapyba. Visada buvo ir yra. Ji jam svarbi nuo ankstyvos vaikystės, kai tėvai atvedė į dailės būrelį, o vėliau šiuo keliu vedė mokytojai. Dabar, kai A. Zakarauskas pats dėsto jauniems tapytojams, mokymo procese susitelkia į pokalbį, kad išgirstų studentų tikslus, norus ir padėtų ieškoti savo unikalumo, potyrių, dailininką vedančių tolyn į dar stipresnį kūrybingumą. 

Tiems, kurie vis dar nežino, ką gyvenime veikti, A. Zakarauskas pataria ne persikrauti galvą nerimą keliančiu klausimu „Ką man veikti?“, o tiesiog mėgautis kasdiena, dirbti su pozityviomis emocijomis ir tuo, kas vestų į įdomesnę dieną. 

Tu mane pašaukei“ – laidų ciklas apie skirtingų pašaukimų ir patirčių žmones, pasakojančius apie savo pasirinkimą ir liudijančius savo tikėjimą profesinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu