Patinka tai, ką skaitai? Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2020 09 10

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Tu mane pašaukei“: vargonininkė Diana Juškevičienė

„Mano pašaukimas yra muzika – konkrečiai, vargonininko darbas“, – sako Diana Juškevičienė. Muzika ją lydėjo nuo mažens. „Būdama maža kūriau dainas apie tai, ką matau čia ir dabar“, – prisimena vargoninkė. Ji džiaugiasi savo darbu: „Jaučiuosi gerai, man patinka tai daryti. Tai kartu ir malda, taip išreiškiu save.“

Vargonininkė pasakoja, kad profesiniame kelyje didelę įtaką jai padarė tėvai, išmokę mylėti muziką ir močiutė, kuri vesdavosi į šv. Mišias. „Visada svajodavau, galvodavau, koks galėtų būti vargoninko darbas – negalvojau, kad vieną dieną ta svajonė išsipildys“, – pasakoja D. Juškevičienė.

Nežiniančius, kuriuo gyvenimo keliu pasukti, D. Juškevičienė ragina melstis ir stengtis suprasti, ko iš tikrųjų nori. „Reikia jausti širdimi, viskas ateina“, – sako vargonininkė.

„Tu mane pašaukei“ – laidų ciklas apie skirtingų pašaukimų ir patirčių žmones, pasakojančius apie savo pasirinkimą ir liudijančius savo tikėjimą profesinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime.

Sunku skaityti smulkų tekstą?

Padidink raides, spausdamas ant aA raidžių ikonėlės straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Paremk!

Paremsiu