Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 11 21

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Ukrainai reikalinga mūsų visų pagalba

Vaikas okupuotoje vadinamojoje Donecko liaudies respublikoje – DNR, gavęs duonos kepalą iš savanorių. Aleksandro Jermočenkos / EPA nuotrauka

Šiandieną jau aštuntas mėnuo, kai Ukrainoje vyksta žiaurus didelio masto karas. Žudomi vaikai, žaidžiantys žaidimų aikštelėse, griaunama miestų ir kitų vietovių infrastruktūra, naikinami žmonių gyvenimai, bloginamos išgyvenimo sąlygos. Sunaikinta per trisdešimt procentų elektrinių, todėl Ukraina kenčia energetikos krizę.

Rusija ir toliau grasina branduoliniu ginklu, humanitarine ir atomine katastrofa. Todėl dabar reikalingas mūsų solidarumas ir vienybė. VŠĮ „Bonitatem“ pradeda humanitarinės paramos rinkimą.

Šiuo metu labiausiai reikia kruopų, DUONOS, konservų, kitų negendančių maisto produktų.

Taip pat labai reikia kad ir ne naujų elektros generatorių, slaugos, medicininių priemonių (tvarsčių, bintų ir panašių dalykų), miegmaišių, antklodžių, pirmosios pagalbos rinkinių, šiltų žieminių drabužių, vaikiškų drabužių – nuo batų iki megztinių, patalynės.

Visa ši humanitarinė parama bus išdalinta labiausiai stokojantiems: vaikams ir gydymo įstaigoms, o likusi dalis bus perduota Kyjivo Carito organizacijai. Šią humanitarinės pagalbos akciją palaiko apaštalinis nuncijus Kyjive Visvaldas Kulbokas.

Visus galinčius ir norinčius paaukoti prašome kreiptis: el paštu [email protected] arba tel. nr. +37069001882.

Organizacija pasirūpins, kad parama būtų paimta iš bet kuriuo Lietuvos miesto. Kartu mes galime daugiau nei būdami po vieną!

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite