Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 02 24

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Ukrainos prezidentas: „Šiandien Putinas pradėjo karą su Ukraina ir su visu demokratiniu pasauliu“

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis. EPA nuotrauka

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis šio ryto kreipimesi į ukrainiečius pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nori sunaikinti Ukrainą, tačiau ukrainiečių kariai duoda tam deramą atkirtį.

Prezidentas šio ryto pranešime, paskelbtame socialiniame tinkle „Facebook“,  pabrėžė, kad Ukraina yra bombarduojama ne vien bombomis, bet ir melagienomis. Todėl itin svarbu tiesą sužinoti iš oficialių šaltinių. „Šiandien Rusiją įsiveržė į Ukrainą. Putinas pradėjo karą su Ukraina ir su visu demokratiniu pasauliu. Jis nori sunaikinti mano valstybę. Jis nori sunaikinti mūsų valstybę ir visa tai, ką mes kūrėme ir dėl ko gyvename“, – pareiškė Ukrainos valstybės vadovas.

Savo kreipimesi į ukrainiečius V. Zelenskis išskyrė Ukrainos karius, jau „priėmusius pirmąjį priešo smūgį ir duodančius jam deramą atkirtį“.

„Mes žinome, kokios galingos yra Ukrainos ginkluotosios pajėgos. Jūs esate tvirti. Jūs nenugalimi. Jūs – ukrainiečiai!“, – kalbėjo V. Zelenskis, ragindamas tautiečius nepasiduoti panikai ir daryti viską Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms palaikyti.

„Kreipiuosi į visus ukrainiečius, šiuo metu esančius užsienyje. Mums reikia jūsų paramos. Jūs – galinga jėga ir esate ne kartą tai įrodę. Dabar jūs mums labai reikalingi.“

Parengta pagal unian.net

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite