Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2020 10 13

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Vieno veiksmo drama „Atleisk man“( N-14) Naujajame teatre

Spektaklio akimirka. Dvi moterys tiesia rankas viena į kitą
Naujojo teatro nuotrauka

Spektaklis vyks 2020 m. spalio 17 d. 16.00 val. Naujojo Teatro kamerinėje salėje.

Tai istorija apie dvi seseris, nešiojančias savyje kaltę ir nuoskaudą. Jos abi yra paauglės Eindžės mamos. Kas gali paguosti mergaitę, kuri šaukia pasauliui: „Man baisu gyventi!“, jei pačioms mamoms reikia paguodos? Ar jos sugebės atleisti viena kitai, kad dukra būtų saugi?

„Kamerinė aplinka padeda jautriai ir detaliai atsiskleisti spektaklio emocinei įtampai tarp dviejų pusių, tai yra dviejų seserų, kurios ateina iš skurdžios ir smurtaujančios šeimos, kuri neišvengiamai palikusi emocinius randus jų sielose. Deja, lemtingu metu priimtas sprendimas dėl gimusios Eindžės globos, tiek fiziškai, tiek emociškai priverčia vieną iš seserų atsiriboti nuo šeimos bei pradėti naują ir sėkmingą karjerą didmiestyje, o kitai lieka kūdikio globojimo našta, vargana buitis ir skurdas. Aktorių meistriškas balansavimas tarp kaltės ir skausmo, bei viso to epicentre jautriai besiblaškanti jauna siela, spektaklį paverčia lyg psichologine terapija, kurioje bandomi perlaužti per daugelį metų užauginti emociniai barjerai. Tik kuri iš jų nusimes savo asmenines ambicijas, o kuri atleis už per daug skaudžias klaidas? Kaip druskos trupinėliai padeda atsiskleisti karamelės saldumui, taip dramatiški ir komiški veikėjų komentarai padeda sukurti stiprų dialogų žaismą, kuris yra vienas stipriausių šio spektaklio bruožų.“ (Deimantė Varnaitytė, žiūrovė)

Drama sukurta pagal Caryl Churchill pjesę „Top girls“. Caryl Churchill – viena žymiausių XX a. pabaigos britų dramaturgių.

Bilietus galite įsigyti visose Tiketa.lt platinimo vietose ir Naujojo teatro kasose Jakšto g. 9 (bilietų pirkimą suderinti tel. +370 679 08208).

Visa informacija apie Naujojo teatro spektaklius www.naujasisteatras.lt, arba el. paštu [email protected].

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu