Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

35 min.

Vienuolės reaguoja: V. Baumilos vaizdo klipas „Apžavai“

„Kaip vandenyno sūkuriai, trauki mane giliai giliai. Bandau, bet neleidi man kvėpuoti. Šaukiu – man sunku išsivaduoti“, – įsijautęs į laidinio telefono ragelį dainuoja Vaidas Baumila, o besikeičiančiuose kadruose – cigaretes pešančios jaunos vienuolės, kryžiai, labirintas, miškas ir kiti pusiau mistiški vaizdai. Taip pat – iš galvos niekaip neiškrentanti melodija. Visa tai sujungus į viena, „Apžavai“ tapo ne tik šios vasaros popmuzikos hitu, bet ir smarkiai akį traukiančiu videoklipu.

„Vienuolės“ čia atsirado neatsitiktinai. Tokia idėja gimė klipo režisieriui Dominykui Bliznikui, kuris prisiminė kuriozišką nutikimą: „Senelis yra pasakojęs, kaip jo draugas po metų bendravimo telefonu, žiauriai įsimylėjo, o nusipirkęs „Jawa“ motociklą nuvažiavo pas ją ir sužinojo, kad visą laiką bendravo su vienuole. Istorija beprotiška, bet man pasirodė puikiai tinkama apžavų temai.“

O kaip į „Apžavus“ ir netikras vienuoles reaguoja… tikros vienuolės? Tai išsiaiškinti panoro iniciatyvos „Apologetika.lt“ įkūrėjas Laurynas Jacevičius, kuris jas pakvietė peržiūrėti vaizdo klipą ir aptarti tai, ką mato (ir girdi).

Lauryno pašnekovės – žodžio kišenėje neieškančios Nukryžiuotojo Kristaus seserų kongregacijos vienuolės Adelė Pilipavičiūtė CC ir Rima Malickaitė CC!