Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2021 06 22

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Nuotolinis susitikimas „Bažnyčia ir homoseksualumas: The Courage International organizacijos patirtis“

Kun. P. Bochanskis. Asmeninio archyvo nuotrauka

Birželio 30 d., 19 val. Vilniaus akademinės sielovados centras kviečia į nuotolinį susitikimą su kun. Philipu Bochanski iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Kun. Philipas G. Bochanski yra Katalikų Bažnyčios kunigas iš JAV, dirbęs tikybos dėstytoju aukštojoje mokykloje, kontempliatyvių vienuolijų kapelionu, dvasios tėvu seminarijoje. 2009 m. jis tapo tarptautinės organizacijos „Courage“  kapelionu, o 2017 m. buvo paskirtas jos vykdomuoju direktoriumi. Ši prieš keturiasdešimt metų įkurta organizacija rūpinasi žmonių, išgyvenančių potraukį tos pačios lyties asmenims ir įsipareigojusių gyventi skaistybėje, sielovada. Šiuo metu kun. Philipas G. Bochanski yra JAV Katalikų vyskupų konferencijos konsultantas santuokos (jos skatinimo ir apgynimo) klausimais. 2019 m. popiežius Pranciškus apdovanojo jį Pro Ecclesia et Pontifice kryžiaus ordinu už ilgalaikę išskirtinę tarnystę Bažnyčioje.

Šis susitikimas rengiamas išskirtinai kunigams, seminaristams, vienuoliams ir vienuolėms, katechetams, krikščioniškos žiniasklaidos priemonių žurnalistams, krikščioniškų organizacijų ir bendruomenių atstovams, jaunimo ir akademinės sielovados centrų darbuotojams, ieškantiems atsakymų į rūpimus klausimus. Susitikimo tikslas: aptarti Katalikų Bažnyčios misiją ir jos nuostatų raidą priimant homoseksualius asmenis.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Norint dalyvauti susitikime, reikia užpildyti registracijos formą. Registruotis galima iki birželio 27 d. vakaro. Anketoje galite įrašyti Jums rūpimus klausimus. Pageidautina, kad klausimai būtų užduodami anglų kalba.

Vilniaus akademinės sielovados centro informacija