Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Vilniaus akademinės sielovados centras kviečia į susitikimą „Bažnyčia ir homoseksualumas: Toni istorija“

Toni-Dolfo Smithas. Asmeninio archyvo nuotrauka

Spalio 4 d., 19 val., Vilniaus akademinės sielovados centras ir ekumeninė bendruomenė Kelionė Lietuva kviečia į nuotolinį susitikimą su Toni Dolfo-Smithu iš Kanados.

Susitikimo metu klausysimės Toni gyvenimo istorijos. Kartu diskutuosime, kaip galime palydėti asmenis, išgyvenančius potraukį tai pačiai lyčiai jų asmeninėje kelionėje. Šis susitikimas – tai diskusijos su kun. Philipu Bochanski „Bažnyčia ir homoseksualumas“ tęsinys.

Toni Dolfo-Smithas – „Kelionės“ tarnystės (Journey Canada) vykdomasis direktorius. Baigęs Vankuverio Regento kolegiją ir gavęs šeimos bei santuokos konsultanto diplomą, pastaruosius 15 metų Toni vadovauja tarnystei, padedančiai krikščionims augti kuriant santykius ir atrandant savo tikrąją tapatybę.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Kartu su komanda jis palydi vyrus ir moteris, sprendžiančius seksualinės orientacijos bei potraukio tai pačiai lyčiai problemas, šiais klausimais konsultuoja sielovados bendruomenių, valstybinių struktūrų darbuotojus, psichologus ir terapeutus.

Renginį stebėti galėsite paspaudę nuorodą. Daugiau informacijos feisbuke.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite