Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2021 03 29

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Vilniaus universiteto Sielovados komanda kviečia į susitikimą su kunigu jėzuitu J. Martinu

Virtualiame susitikime pavadinimu „Kristus priima kiekvieną žmogų“ kunigas jėzuitas Jamesas Martinas iš JAV pasidalins savo ilgametės tarnystės su LGBT asmenimis patirtimi.

Vilniaus universiteto kapelionas t. Eugenijus Puzynia SJ ir sielovados komanda kviečia nuotoliniu būdu susitikti su tėvu jėzuitu Jamesu Martinu iš JAV, kuris mielai sutiko pasidalinti savo ilgametės (20 metų) tarnystės su LGBT asmenimis patirtimi ir įžvalgomis bei atsakyti į mums rūpimus klausimus

Jamesas Martinas SJ yra JAV jėzuitų kunigas, rašytojas ir jėzuitų žurnalo „America“ pagrindinis redaktorius. 2017 m. popiežiaus Pranciškaus paskirtas Vatikano sekretoriato komunikacijai patarėju. Jis yra vienas iš populiariausių „New York Times“ autorių ir Jėzaus gyvenimo, mokymo bei ignaciško dvasingumo komentatorius įvairiose televizijos ir radijo laidose.

Viena naujausių jo knygų – „Tiltų statymas: kaip Katalikų Bažnyčia ir LGBT bendruomenė gali užmegzti pagarba, atjauta ir jautrumu grįstus santykius“.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Į lietuvių kalbą yra išverstos populiarios jo knygos: „Jėzuitų patarimai visiems gyvenimo atvejams“, „Jėzus: piligrimystė“, „Abatija“, „Tarp dangaus ir džiaugsmo“.

Tiesioginę transliaciją (su vertimu į lietuvių ir gestų kalbas) stebėkite balandžio 9 d. (penktadienį), 18 val. VU kapeliono feisbuko paskyroje.

Renginio moderatoriai: Gabrielė Makarevičiūtė – Oksfordo universiteto filosofijos ir lingvistikos studentė bei Lukas Osipovičius – Vilniaus universiteto telekomunikacijų fizikos ir elektronikos studentas.

Klausimus Jamesui Martinui SJ bus galima užduoti feisbuko transliacijos metu komentarų skiltyje.

Daugiau informacijos renginio feisbuko puslapyje.

Vilniaus universiteto Sielovados komandos informacija

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu