Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 10 10

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Vilniaus hospisas kviečia į solidarumo akciją su ligoniais „Vilties laukai“

Yoksel Zok / unsplash.com

2023-iaisiais Vilnius švęs 700 metų jubiliejų. 1323 m. Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas Europos miestams išsiuntė laišką, kuriame pirmąjį kartą buvo paminėtas miesto vardas – „in civitate nostra Vilna“ (liet. „Mūsų mieste Vilniuje“).

Mūsų miestas Vilnius visada buvo daugiakultūris, įvairiatautis, vienijo skirtingų tikėjimų žmones ir buvo atviras kiekvienam. Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas jau dešimt metų padeda sergantiesiems ir yra jautrus kito žmogaus poreikiams.

Kasdien šiame hospise suteikiamas vilties spindulėlis kiekvienam, kam jis yra reikalingas. Tikimasi, kad ateityje Vilniaus krašte hospiso misija plėsis, o viltis ir rūpinimasis kitu žmogumi dar stipriau įsilies į mūsų miesto istoriją.

Spalio 17 d., pirmadienį, 15 val. jau devintąjį kartą kampanijos „Vilties laukai“ metu hospiso bendruomenė sodins geltonuosius narcizus – vilties ir vienybės su sergančiaisiais simbolį – simboline forma „700“ minėdami artėjantį miesto gimtadienį. Taip pat bus dėkojama už dešimt hospiso veiklos metų Vilniuje. „Vilties laukų“ dėka neišmatuojamas žmonių skaičius gauna informacijos apie hospiso idėją, įskaitant šeimas, kurios sužino, kad gali gauti pagalbą savo artimiesiems hospisuose. Pavasarį, pražydus gėlėms, prie jų bus pritvirtinta informacinė lentelė apie hospiso pagalbą.

Renginys vyks Vilniuje, Šventaragio g. priešais Grand Hotel Kempinski. Pradžia – 14.45 val.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite