2021 11 19

bernardinai.lt

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas

2 min.

Vilniaus miesto garbės piliečiai. Jónas Baldvinas Hannibalssonas

Vilniaus miesto garbės piliečio vardas – aukščiausias įvertinimas, kurį miestiečiai gali inicijuoti ir suteikti Lietuvos ar užsienio šalių piliečiams – asmenybėms, nusipelniusioms miestui ir Lietuvai.

Artėjant Vilniaus miesto 700 m. jubiliejui „Bernardinai.lt“ pristato trumpus vaizdo portretus tų, kuriems šis garbingas vardas buvo suteiktas. Tarp laureatų gausu kultūros asmenybių, ilga ir nuoseklia viso gyvenimo veikla nusipelniusių visuomenininkų, taip pat užsienio politikos įžymybių, siuntusių svarbią žinią ne tik mūsų šalies piliečiams.

Pirmuoju Vilniaus miesto garbės piliečiu 1996 m. už paramą Lietuvos laisvės siekiui buvo paskelbtas buvęs Islandijos užsienio reikalų ministras Jónas Baldvinas

Vilniaus miesto garbės piliečio vardas – aukščiausias įvertinimas, kurį miestiečiai gali inicijuoti ir suteikti Lietuvos ar užsienio šalių piliečiams – asmenybėms, nusipelniusioms miestui ir Lietuvai.“]

Artėjant Vilniaus miesto 700 m. jubiliejui „Bernardinai.lt“ pristato trumpus vaizdo portretus tų, kuriems šis garbingas vardas buvo suteiktas. Tarp laureatų gausu kultūros asmenybių, ilga ir nuoseklia viso gyvenimo veikla nusipelniusių visuomenininkų, taip pat ir užsienio politikos įžymybių, siuntusių svarbią žinią ne tik mūsų šalies piliečiams.

Pirmuoju Vilniaus miesto garbės piliečiu 1996 m. už paramą Lietuvos laisvės siekiui buvo paskelbtas buvęs Islandijos užsienio reikalų ministras Jónas Baldvinas Hannibalsonas.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien