2021 10 28

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Vilniuje vyks rekolekcijos ,,Marijos pagundos. Viešpaties tarnaitė“

Pranciškonų konventualų bažnyčia. Evgenios Levin / Bernardinai.lt nuotrauka

Kviečiame dalyvauti rekolekcijose ,,Marijos pagundos. Viešpaties tarnaitė“ lapkričio 12–14 d. Pranciškonų konventualų vienuolyne (Pranciškonų g. 1, Vilnius).

Mes įpratome į Dievo Motiną žvelgti veikiau kaip į gražią figūrą, kuri artima, bet ne reali. Kaip ji gali suprasti mūsų liūdesį, kovą su silpnybėmis ir pagundomis, jei pati buvo nekalta – be pirmapradės nuodėmės?

Ar Nekaltasis Prasidėjimas reiškia, kad Marija nepatyrė niekšingų piktosios dvasios gundymų ir nuožmių puolimų? Priešingai! Švenčiausioji Dievo Motina vis1 savo gyvenimą turėjo būti budri ir kasdien kovoti kaip ištvermingas kareivis, kuris žino, kad priešas gali pradėti pulti, kai mažiausiai to tikimės. Kaip piktasis gundė Mariją? Kaip Marija gynėsi ir kovojo? Šiuos klausimus analizuosime trečiojoje rekolekcijų ciklo „Dvasinė kova“ dalyje – mėginsime pažvelgti į Marijos gundymus ir bandysime iš Jos mokytis, kaip ištvermingai kovoti iki galo.

Registruojantis prašome nurodyti:

  1. Rekolekcijų pavadinimą.
  2. Vardą/pavardę
  3. El. pašto adresą/ tel. nr.

Rekolekcijas ves t. Mateusz Stachowski OFM Conv. – pranciškonų vienuolyno Ostrudoje (Lenkija) sielovadininkas, Šv. Maksimiljono Kolbės provincijos Gdanske spaudos atstovas, pranciškonų  internetinės televizijos „Franciszkanie TV“ kūrėjas, nuo 2013 m. – egzorcistas, tarnaujantis Vilniuje ir Varmijos arkivyskupijoje.

Rekolekcijos vyks Pranciškonų konventualų vienuolyne (Pranciškonų g. 1, Vilnius) penktadienį 18.00–20.30 val., šeštadienį 09.30–18.00 val., sekmadienį 09.30–14.00 val..

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Rekolekcijos vyks lenkų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą.

Dalyvio auka – 30 eur.

Informacija ir registracija tel. 8 647 32833, el. paštu: [email protected]

Organizatorių informacija