2021 09 14

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Vilniuje vyks rekolekcijos ,,Pagundos rojuje. Mąstau, reiškia, esu gundomas“

Pranciškonų konventualų bažnyčia. Evgenios Levin / Bernardinai.lt nuotrauka

Kviečiame dalyvauti rekolekcijose ,,Pagundos rojuje. Mąstau, reiškia, esu gundomas“ rugsėjo 24–26 d. Pranciškonų konventualų vienuolyne (Pranciškonų g. 1, Vilnius).

Mes esame specialistai ir praktikai įvairiose srityse, bet dar mažai žinome apie dvasinius dalykus. Ir kai patiriame dvasines kančias, tampame bejėgiai. Verta mokytis, kaip atpažinti Dievą, kaip nebūti apgautiems priešo, kuris dieną ir naktį nori mus atitraukti nuo Viešpaties ir „kaip riaumojantis liūtas slankioja aplinkui, tykodamas kurį nors praryti“. Šiose rekolekcijose bus kalbama apie pagundas, kurias pasitelkęs demonas bando mus apgauti. Apmąstymų pagrindas – trečiasis Pradžios knygos skyrius, aprašantis Adomo ir Ievos pirmapradę nuodėmę.

Rekolekcijos skirtos visiems, norintiems daugiau sužinoti apie dvasinį pasaulį, demonologiją,  gundomiems ir negalintiems susidoroti su savo mintimis, taip pat tiems, kurie nori sustiprinti savo tikėjimą – santykius su Jėzumi.

Registruojantis prašome nurodyti:

  1. Rekolekcijų pavadinimą.
  2. Vardą/pavardę
  3. El. pašto adresą/ tel. nr.

Rekolekcijas ves t. Mateusz Stachowski OFM Conv. – pranciškonų vienuolyno Ostrudoje (Lenkija) sielovadininkas, Šv. Maksimiljono Kolbės provincijos Gdanske spaudos atstovas, pranciškonų  internetinės televizijos „Franciszkanie TV“ kūrėjas, nuo 2013 m. – egzorcistas, tarnaujantis Vilniuje ir Varmijos arkivyskupijoje.

Rekolekcijos vyks Pranciškonų konventualų vienuolyne (Pranciškonų g. 1, Vilnius) penktadienį 18.00–20.30 val., šeštadienį 09.30–18.00 val., sekmadienį 09.30–14.00 val..

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Rekolekcijos vyks lenkų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą.

Dalyvio auka – 30 eur.

Informacija ir registracija tel. 8 647 32833, el. paštu: info@vilniauskdc.eu.

Organizatorių informacija