Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 12 06

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Virtualūs nesmurtinio bendravimo mokymai

Unsplash.com nuotrauka

Eucharistinio Jėzaus seserys kviečia į nesmurtinio bendravimo (NB) praktikos mokymus, kurie vyks „Zoom“ programoje 2023 m. sausio 18 d.; vasario 1 d. ir 15 d.; kovo 1 d. ir 22 d.; balandžio 19 d.; gegužės 3 d. ir 17 d.

Mokymus ves nesmurtinio bendravimo treneriai Dalia Verbylė SJE ir Johnas Gatheris.

Kiekvienoje sesijoje bus pristatoma po vieną iš NB pagrindinių aspektų, naudojant įvairias praktines užduotis.

Dalia Verbylė SJE. Asmeninio albumo nuotrauka

Temos apims poreikių pažinimą; jausmų ir minčių sąsajas; įprasto mąstymo atpažinimą; vertinimų ir pastebėjimų atskyrimą; kaltinimų transformavimą į poreikius ir strategijas; efektyvių prašymų formulavimą, orų savęs išreiškimą, empatišką klausymąsi ir empatiją sau; sakymą ne ir girdėjimą ne su gailestingumu; dėkingumą ir gyrimą. Aiškinsimės, kaip atskirti nesmurtinio bendravimo ir įprasto mąstymo skirtumus, panaudojant tai geresniam ryšiui su savimi ir kitais sukurti.

Šie mokymai gali suteikti daugiau vilties sudėtinguose santykiuose, daugiau supratimo apie jausmų ir poreikių svarbą, kaip mes tai komunikuojame; taip pat tai, kaip mano gebėjimai gali prisidėti prie taikesnių, brandesnių santykių ir laimingesnio gyvenimo.

Rezultatai priklausys ir nuo dalyvių noro bei gebėjimo atverti širdį šiai mokymų patirčiai.

Mokymai vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Praktika porose tarp seminarų

Dalyviai galės praktikuotis vieni su kitais tą, ką sužinojo ir praktikavo sesijoje, kad įtvirtintų žinias ir gilintų įgūdžius.

Sesijos datos ir strategijos

Mokymai vyks 2023 m. 8 kartus (trečiadieniais) šiomis dienomis: sausio 18 d.; vasario 1 d. ir 15 d.; kovo 1 d. ir 22 d.; balandžio 19 d.; gegužės 3 d. ir 17 d.

Susitikimų laikas: 19.00–21.15 val. Dalyviai prašomi prisijungti 18.50 val., kad pasiruoštų pradėti visi kartu.

Johnas Gatheris. Asmeninio albumo nuotrauka

Mokymai nebus įrašinėjami, nes tai skirta mokytis per asmeninę patirtį ir sukurti saugią erdvę visiems. Registruokitės tik tokiu atveju, jei su tuo sutinkate.

Registracija

Už seminarą prašome paaukoti 80 Eur. Jei patiriate finansinių sunkumų, prašom kreiptis į organizatores telefonu +370 614 43 252.  Jei norite palaikyti nesmurtinio bendravimo tarnystę Lietuvoje, galite aukoti daugiau.

Auką pervesti: Dalia Verbylė, banko pavadinimas: Swedbank. Sąsk. nr.  LT487300010075105128 (langelyje – kokiam tikslui – prašome parašyti žodį auka).

Registracija iki 2023 m. sausio 10 d. Registracijos anketą rasite čia.

Apie vedančiuosius

Dalia Verbylė SJE (Kaunas) – Nesmurtinio bendravimo centro sertifikuota trenerė, domisi nesmurtinio bendravimo dvasingumu, santykiais, pagrįstais gailestingumu ir jo galia, NB mokymu(si), NB priemonių ruošimu, platinimu bei bendruomenės kūrimu Lietuvoje.

Johnas Gatheris (Vokietija) – nesmurtinio bendravimo treneris, nesmurtinį bendravimą praktikuoja ir tyrinėja daugelį metų; jo interesas, dėmesys sutelktas į priešo įvaizdžius, vidinių žaizdų, kolektyvinių traumų gydymą, bendruomenę ir sąmoningumą.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien