Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2022 09 29

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Žaliuzių savybės, į kurias verta atkreipti dėmesį

Pexels, Francesco Ungaro nuotrauka

Žaliuzės yra vienos universaliausių langų uždangų. Jos kuo puikiausiai tinka tiek namų, tiek biuro aplinkoje. Taip pat žaliuzes galima pakabinti ant įvairaus dydžio ir netgi formos langų. Pagamintos iš medienos ar plastiko, horizontalios, vertikalios ar plisuotos – jos tikrai patraukia žvilgsnį. Yra daugiau priežasčių, kodėl verta atkreipti dėmesį į žaliuzių savybes. Plačiau apie tai pasakojame šiame straipsnyje.

Palankumas aplinkai

Šiandien aktyviai stengiamasi sumažinti oro taršą, perdirbti kuo daugiau atliekų ir vietoj greitosios mados rinktis tvarius gaminius. Skeptiškas požiūris į plastikines žaliuzes gali būti pakeistas esminiu faktu. Bet kurio tipo žaliuzės mažina šilumos praradimą netgi 40 proc. Be to, jos gali sulaikyti net 90 proc. tiesioginių saulės spindulių. Taigi pasirinkdami tokias langų uždangas ne tik sulaikysite šilumą namuose, be ir atitolinsite baldų apmušalų išblukimą.

Išmaniosios technologijos

Įsivaizduokite, kad nusprendėte keltis ir gultis tuo pačiu laiku. Daugybėje mokslinių straipsnių yra pabrėžiama natūralaus apšvietimo įtaka miego ritmui. Tikimybė, jog tikrinsite saulėtekio ir saulėlydžio laiką prilygsta kone nuliui. Kadangi geriausia pabusti nuo saulės spindulių, o ne nuo žadintuvo garso, galėsite nustatyti žaliuzių pakėlimo laiką. Domus Lumina žaliuzės Kaune gali būti pagaminamos atsižvelgiant į visus jūsų pageidavimus.

Lengva priežiūra

Vienas iš pagrindinių žaliuzių privalumų – lengva priežiūra. Tam, kad jos būtų švarios ir tvarkingos, nebūtina kreiptis į specialias valymo įmones. Visas procedūras galėsite atlikti savarankiškai. Dulkės nuo žaliuzių gali būti nuvalomos sudrėkinta mikropluošto šluoste ar paprasčiausiu skudurėliu. Kitas būdas – naudoti dulkių siurblį, kurį savo namuose turi bene kiekvienas.

Platus pasirinkimas

Išgirdus žodį „žaliuzės“ dažniausiai įsivaizduojamos iš smulkių plastikinių juostelių sudarytos langų uždangos. Tačiau šiuo metu jų pasirinkimas yra kur kas platesnis. Plisuotos žaliuzės gali papuošti bet kokio dydžio ir formos langus. Norint jas sumontuoti, nereikia gręžti papildomų skylių sienose. Deja, tačiau to gali nepavykti išvengti naudojant kitas langų uždangas. Ieškant sau tinkamiausių žaliuzių, galima rinktis iš įvairių spalvų, raštų ir audinių. Vertikalios žaliuzės gali būti puikus sprendimas mėgstantiems dažnus pokyčius, kadangi medžiagines jų juostas, norint, galima nesudėtingai ir pakankamai nebrangiai pakeisti.

Žaliuzės – itin paprastai įrengiamos, valdomos ir prižiūrimos langų uždangos. Joms tikrai atsiras vietos bet kokio tipo patalpose. Taigi, jei jau kurį laiką svarstote įsigyti tokias langų uždangas, galbūt dabar pats metas tai padaryti? Pasirinkdami žaliuzes tikrai nesuklysite – tai puikus estetikos ir praktiškumo derinys.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite